• Zyxel GS1900-10HP-EU0102F

Symbol: GS1900-10HP-EU0102F
772.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2-3 dni
Cena przesyłki 14
Przesyłka kurierska 14
Dostępność 15 szt.

Niemal bezgłośna praca

Seria GS1900 obejmuje zarówno modele bez wentylatora, jak i z wbudowanym inteligentnym wentylatorem. Inteligentny wentylator jest zaprojektowany tak, aby automatycznie regulować prędkość w zależności od temperatury urządzenia. Podczas pracy przełącznika dźwięk jest ledwo słyszalny. Jest to idealne rozwiązanie dla środowiska biurowego.

 

Inteligentne PoE+ zasila więcej urządzeń

Modele PoE (8HP/10HP/24EP/24HPv2/48HPv2) są wyposażone w domyślny tryb zużycia energii PoE, który dostarcza tylko tyle mocy, ile faktycznie potrzebują urządzenia sieciowe, a resztę rezerwuje i optymalizuje budżet energetyczny. Oznacza to, że jeden przełącznik może zasilić większą liczbę punktów dostępowych, kamer IP i telefonów VoIP, zapewniając lepszy zwrot z inwestycji dla Twojej firmy. Wszystkie przełączniki obsługują standard IEEE 802.3at, zapewniając maksymalną moc 30 W na port.

 

 

Szybka gigabitowa wydajność dla małych i średnich przedsiębiorstw

GS1900 to seria przełączników o pełnej, nieblokującej przepustowości do 1 Gb/s na port. Jest to idealny wybór dla małych i średnich przedsiębiorstw, które chcą korzystać z szybkich aplikacji sieciowych z pełną, przewodową, nieblokującą się przepustowością.

 

 

Łatwe i intuicyjne zarządzanie

Przełącznik Smart Managed GS1900 Series posiada interfejs oparty na przeglądarce internetowej, który pozwala na łatwe zarządzanie zaawansowanymi funkcjami, takimi jak VLAN, QoS, IGMP Snooping, Link Aggregation (LAG), IPv6 oraz DoS prevention. Ponadto przyjazny dla użytkownika kreator pomaga szybko przejść przez setup, konfigurację, a nawet zaawansowane ustawienia.

 

 Gwarancja: Ograniczona dożywotnia 5 lat od zakończenia sprzed
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci