• Zasilacz modularny Toughpower GF1 850W 80 GOLD

Symbol: PS-TPD-0850FNFAGE-1
544.50
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Darmowa przesyłka kurierska 0
Darmowy Paczkomat 0
Przesyłka kurierska pobraniowa 18
Dostępność 2 szt.

Zasilacz modularny Thermaltake Toughpower GF1-850W

MODEL: 

PS-TPD-0850FNFAGE-1

 

W pełni modułowy zasilacz z certyfikatem 80 PLUS Gold oraz z wentylatorem z łożyskiem hydraulicznym o mocy 850W

 

Toughpower GF1 850W

 

W pełni modularna seria zasilaczy Toughpower GF1 o mocy 850W. Linia produktów GF1 zapewnia wydajność energetyczną zgodną z certyfikatem 80 PLUS Gold. Seria wyposażona jest w 140-milimetrowy wentylator z łożyskami hydraulicznymi, japońskie kondensatory i inne wysokiej jakości komponenty, które pomagają zapewnić ciągłą i stabilną moc w temperaturze otoczenia do 50 ° C, jednocześnie gwarantując niemal cichą pracę i niezawodne działanie. 

 

Platforma bez połączeń kablowych

W celu zapewnienia lepszego odprowadzania ciepła i dostarczenia imponującej jakość mocy wyjściowej połączyliśmy wszystkie płytki drukowane ze sobą bez ućycia niechlujnych kabli.

Niezwykle cichy wentylator 140 mm z hydraulicznym łożyskiem.

Zasilacz wyposażony został w wentylator o średnicy 140 mm z łożyskiem hydraulicznym i inteligentne sterowanie prędkością obrotową, aby zagwarantować doskonałą wydajność chłodzenia i prawie bezgłośną pracę.

< Niskie poziomy tętnień 30mV

Wszystkie tętnienia są niższe niż 30 mV przy napięciu +12 V, + 5 V lub + 3,3 V od 0% do 100% obciążenia, aby zapewnić stabilną pracę i sprawić, by komponenty krytyczne dla wydajności działały niezawodnie przez dłuższy czas.

Niezwykle ścisła regulacja napięcia < ± 2%

Regulacje napięć są bardziej rygorystyczne niż niż w przypadku standardu firmy Intel, ± 5% dla głównych szyn i ± 10% dla -12 V, jest ustawiona na nie więcej niż ± 2% dla głównych szyn, aby zapewnić najwyższą wydajność. .

 

 


  


Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci