• Zasilacz be quiet! Straight Power 11 750W

Symbol: BN283
625.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Cena przesyłki 14
Przesyłka kurierska 14
Dostępność Mało

Zasilacz be quiet! Straight Power 11 750W

Be quiet! Straight Power 11 750W podnosi poprzeczkę dla systemów, które wymagają praktycznie niesłyszalnej pracy bez kompromisów w jakości zasilania. Wysokiej klasy wentylator Silent Wings 3 zapewnia najlepszy przepływ powietrza, a jednocześnie wytwarza bardzo mało hałasu. Jest to możliwe dzięki wyjątkowej, zoptymalizowanej konstrukcji łopatek wentylatora oraz zaawansowanemu łożysku FDB i 6-polowemu silnikowi wentylatora, który w dużej mierze eliminuje hałas roboczy, ma bardzo długą żywotność i minimalne zużycie energii.

image

Wyższa wydajność chłodzenia

Wlot wentylatora Straight Power 11 750W ma kształt lejka. Powoduje to wzrost przepustowości powietrza, co przekłada się na wyższą wydajność chłodzenia.

image

Wydłużanie żywotności komponentów do maksimum

Absolutna innowacja: Straight Power 11 750W jest bez przewodów po stronie DC wewnątrz korpusu zasilacza. Skutkuje to poprawą przepływu powietrza chłodzącego i mniejszym zakłócaniem sygnału, po prostu ze względu na brak okablowania, a ostatecznie maksymalizuje czas życia komponentów.

image

Maksymalna wygoda i kompatybilność

Dzięki w pełni modularnemu okablowaniu, przewody, które nie są potrzebne w konfiguracji, są pomijane. Z tego powodu systemy są bardziej uporządkowane. Dodatkowo instalacja odbywa się o wiele wygodniej. Przejrzysty układ systemu skutkuje płynnym przepływem powietrza, co oznacza, że wewnątrz obudowy panuje mniejszy hałas i temperatura.

image

Certyfikowany 80 PLUS® GOLD

Straight Power 11 750W posiada certyfikat sprawności 80 PLUS Gold, osiągając nawet 93%. Zapewnia to mniejsze zużycie energii oraz chłodniejszą i cichszą pracę. To duża korzyść dla każdego systemu.

image

Parametry
Gwarancja producenta 36 miesięcy
Wymiary 170 x 150 x 86 mm
Moc zasilacza 750W
Norma zasilacza 80 PLUS GOLD
Wentylator 135 mm
PFC Aktywne
Okablowanie Modularne
Efektywność 93%
Typ zasilacza ATX
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci