• Urządzenie wielofunkcyjne Canon Maxify MB5155

Symbol: 0960C029AA
897.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2-3 dni
Cena przesyłki 0
Darmowy Paczkomat 0
Darmowa przesyłka kurierska 0
Paczkomat Inpost 8.99
Przesyłka kurierska 14
Przesyłka kurierska1 16
Przesyłka kurierska pobraniowa 18
Dostępność 2 szt.

Canon Maxify MB5155

Wyjątkowe kolorowe urządzenie wielofunkcyjne - drukarka, skaner, kopiarka i faks z obsługą urządzeń przenośnych i usług w chmurze, duża szybkość drukowania (24 obr./min w trybie monochromatycznym) i łatwa integracja z siecią. W pełni funkcjonalna drukarka, skaner, kopiarka i faks do mniejszych biur, w których liczy się wysokiej jakości druk w trybie monochromatycznym i kolorowym oraz oszczędna eksploatacja. Odporne na markery i tarcie atramenty pigmentowe DRHD zapewniają mocne odcienie czerni, intensywne kolory i wyraźny tekst. Urządzenie serii MAXIFY MB5155 firmy Canon drukuje w formacie A4 z bardzo dużą szybkością (24 obr./min w trybie monochromatycznym i 15,5 obr./min w trybie kolorowym), a czas wydruku pierwszej strony (FPOT) wynosi zaledwie 6 sekund. Z kolei jednoprzebiegowe skanowanie dwustronne umożliwia jeszcze szybszą pracę niż dotychczas.

image

Zwiększona wydajność i łatwość użytkowania

Drukowanie, kopiowanie, skanowanie i obsługa faksów to proste czynności dzięki zastosowaniu w urządzeniu serii MAXIFY MB5150 firmy Canon dużego, kolorowego ekranu dotykowego TFT o przekątnej 8,8 cm (3,5 cala) i ulepszonego interfejsu użytkownika. Oprócz kasety o dużej pojemności (250 arkuszy) i automatycznego podajnika dokumentów na 50 arkuszy drukarka oferuje drukowanie dwustronne i obsługę różnych rozmiarów i typów papieru - od papieru zwykłego A4 poprzez etykiety, koperty i papier fotograficzny po dwustronne kopiowanie dokumentów tożsamości - łatwe wykonywanie typowych zadań drukowania w biurze. Obsługa aplikacji Google Cloud Print, Apple AirPrint (iOS), Mopria i Canon PRINT umożliwia szybkie i łatwe drukowanie z i skanowanie do urządzeń przenośnych. Możliwe jest drukowanie z usług w chmurze, a nawet skanowanie i zapisywanie dokumentów w popularnych usługach w chmurze, w tym Google Drive, Dropbox, Evernote, OneNote, OneDrive i Concur. Tryb punktu dostępu sprawia, że urządzenia przenośne mogą się łączyć z drukarkami bez użycia sieci Wi-Fi.

image

Kompleksowe funkcje monitoringu i konserwacji

Filtrowanie adresów IP sprawia, że tylko wybrana liczba użytkowników może otrzymać dostęp. Z kolei obsługa poczty e-mail SMTP umożliwia bezpieczne skanowanie do wiadomości e-mail. Administratorzy systemów mogą szybko i łatwo skonfigurować drukarkę i zablokować niektóre operacje, takie jak skanowanie do pamięci USB.  Protokół SNMP (Simple Network Management Protocol) umożliwia łatwe zintegrowanie drukarki z istniejącą siecią biurową. Standard SNMP obsługuje całą gamę funkcji konserwacji i monitorowania, w tym odczyt poziomu atramentu, stanów błędów i liczników stron.

image

Parametry
Gwarancja producenta 12 miesięcy
Interfejs USB 2.0 | Wi-Fi | LAN (Ethernet) | RJ-11
Poziom hałasu 56 dBA
Wymiary 463 x 394 x 291 mm
Kolor czarny
Masa 11,4 kg
Wyświetlacz TFT
Format papieru A4
Rodzaj drukarki atramentowa
Rozdzielczość druku w czerni 1200 x 600 DPI
Rozdzielczość druku w kolorze 1200 x 600 DPI
Rodzaj druku kolorowy
Rozdzielczość skanowania 1200 x 1200 DPI
Pobór prądu 25 W (drukowanie)
Wydajność 30000 str/mies
Zestaw zawiera toner startowy, kabel zasilający, kabel USB, kabel telefoniczny
Funkcje urządzenia drukowanie, skanowanie, kopiowanie, faksowanie
Materiały eksploatacyjne PGI-2500XL BK, PGI-2500XL C, PGI-2500XL M, PGI-2500XL Y
Obsługiwane formaty papieru A4, A5, B5, Letter
Szybkość druku 24 str/min (czerń) | 15 str/min (kolor)
Druk dwustronny (dupleks) automatyczny
Podajnik papieru 250 arkuszy
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie