• Unitek kabel optyczny DisplayPort 1.4 AOC 8K 15m

Symbol: C1617GY
445.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2-3 dni
Cena przesyłki 14
Przesyłka kurierska 14
Dostępność 9 szt.
Unitek - strona producenta

Aktywny optyczny przewód DisplayPort 1.4 z metalowymi końcówkami obsługuje maksymalną rozdzielczość 8K przy częstotliwości 60Hz i nawet 240Hz dla FullHD.

Nowe możliwości DisplayPort 1.4
Zachwyć się najwyższą jakością detali i płynnym odświeżaniem nawet na największym telewizorze 8K. Najwyższy obecnie standard DisplayPort 1.4 oferuje rozdzielczość 8K (8192x4320) przy odświeżaniu 60Hz, 4K przy 120 Hz i Full HD z maksymalną częstotliwością sięgającą 240 Hz. Tak dobre wyniki są możliwe dzięki ogromnej przepustowości HBR3 o wartości 32,5 Gbps i wydajnej kompresji Display Stream Compression 1.2 (DSC1.2), którą zaprojektowano specjalnie dla tego rodzaju przewodów.

Jakość obrazu i dźwięku bez kompromisów
DisplayPort 1.4 zapewnia rozrywkę najwyższej jakości zarówno w obszarze obrazu jak i dźwięku. Przewód obsługuje 32 kanały audio i szeroką gamę kolorów dynamicznego HDR. Pozłacane złącza i zastosowanie światłowodu razem z kodowaniem korygującym FEC skutecznie chronią przed zakłóceniami i szumami nawet na największych odległościach.

Doskonała jakość wykonania
Światłowód to najbardziej zaawansowany sposób przesyłania danych, który nie wchodzi w reakcję z innymi instalacjami (brak promieniowania elektromagnetycznego) i nie generuje zakłóceń i opóźnień nawet przy długości kilkudziesięciu metrów. Dlatego aktywne optyczne kable DisplayPort 1.4 to najlepsze rozwiązanie przy profesjonalnych zastosowaniach w dużych systemach audio-video, także na dworze. Przy całej swojej przepustowości kable są bardzo giętkie i łatwo się je układa, zwłaszcza, że są fabrycznie nawinięte na szpulę. Końcówki ze stopu cynku wyposażono w przyciski zabezpieczające przed przypadkowym wyrwaniem z portu i oznaczono source/dislplay, ponieważ jest to kabel kierunkowy. Przewody są dostępne w wersjach 5, 10, 15 metrów, a na zamówienie także dłuższe: 20, 30, 50, 70 i 100 m.

Wszystkie produkty Unitek mogą zostać objęte trzyletnią gwarancją oficjalnego dystrybutora. Aby ją aktywować zarejestruj zakup przez aplikację Unitek Search (dostępna na iOS i Android), szczegóły na stronie https://gwarancja-unitek.pl/.

Najważniejsze cechy:

  • Specyfikacja DisplayPort 1.4
  • Światłowód, cynkowe końcówki
  • Rozdzielczość 8K@60Hz, 4K@120Hz
  • Bezstratna transmisja, odporność na zakłócenia elektromagnetyczne
  • Długość 15 m


Gwarancja: 24 miesiące (24m)

Specyfikacja
Długość przewodu 15 m
Standard DisplayPort 1.4
Możliwość pracy dwukierunkowej (duplex) nie
Pozłacane końcówki nie
Rodzaj AOC
Złącze 2 Wtyk DP
Złącze 1 Wtyk DP
Obsługiwane technologie DSC 1.2
Obsługiwane technologie Dynamic HDR
Typ Przewód
Oplot nie
Przepustowość 32400 Mbps
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci