• TL-FC311B-20 Gigabitowy media konwerter WDM 20km SM

Symbol: TL-FC311B-20
Brak towaru
103.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 8.99
Paczkomat Inpost 8.99
Przesyłka kurierska 14
Przesyłka kurierska pobraniowa 18
Dostępność Brak towaru
Waga 0.002 kg
TP-link strona producenta
  • TL-FC311B-20

     

    Gigabitowy media konwerter WDM

    • 1 port RJ45 10/100/1000 Mb/s z autonegocjacją i obsługą Auto MDI/MDI-X
    • Autonegocjacja w trybie półdupleksu i pełnego dupleksu
    • Obsługa technologii WDM umożliwiającej przesyłanie oraz odbieranie danych na jednym włóknie światłowodowym
    • Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 20 km
  • Rev. 1.0
Standardy i protokoły IEEE 802.3, IEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE 802.3x, IEEE 802.3z
ŚRODOWISKO PRACY
Dopuszczalna temperatura pracy 0˚C - 50˚C (32˚F - 122˚F)
Dopuszczalna temperatura przechowywania -40˚C - 70˚C (-40˚F - 158˚F)
Dopuszczalna wilgotność powietrza 10% - 90% RH, bez kondensacji
Dopuszczalna wilgotność przechowywania 5% - 90% RH, bez kondensacji
CECHY SPRZĘTOWE
Porty • 1 gigabitowy port światłowodowy ze złączem SC
• 1 port RJ45 10/100/1000 Mb/s (Auto MDI/MDI-X)
Okablowanie sieciowe • Światłowód jednomodowy
• Kabel UTP kat. 5, 5e (maks. 100 m)
Zasilanie Zasilacz zewnętrzny: 5 V/0,6 A
Diody LED PWR, Link/Act
Wymiary (S x G x W) 94,5×73,0×27,0 mm (3,7×2,9×1,1 cala)
Wave Length 1550 nm TX, 1310 nm RX
MEDIA KONWERTER I MODUŁ
Typ światłowodu Światłowód jednomodowy 9/125 μm
W skład zestawu wraz z media konwerterem wchodzi;
- pudełko
- zasilacz
- dokumentacja.
Przykłady konfiguracji znajdują się na załączonych schematach.
Uwaga:
Przy połączeniu dwóch urządzeń nie wyposażonych w interfejs sieciowy SFP, dla prawidłowego działania należy użyć pary media konwerterów: TL-FC311A-20 + TL-FC311B-20
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci