• TL-FC111A-20 Media konwerter WDM, 10/100 Mb/s

Symbol: TL-FC111A-20
Brak towaru
64.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24h
Cena przesyłki 0
Darmowy Paczkomat 0
Darmowa przesyłka kurierska 0
Paczkomat Inpost 8.99
Przesyłka kurierska 14
Przesyłka kurierska pobraniowa 18
Dostępność Brak towaru
TP-link strona producenta
TL-FC111A-20

Media konwerter WDM, 10/100 Mb/s

 

  • Zgodność ze standardami 802.3u 10/100Base-TX, 100Base-FX
  • Autonegocjacja w trybie półdupleksu i pełnego dupleksu
  • Obsługa technologii WDM umożliwiającej przesyłanie oraz odbieranie danych na jednym włóknie światłowodowym
  • Zwiększenie zasięgu transmisji światłowodowej do 20 km
SIEĆ
Standardy i protokoły IEEE802.3, IEEE802.3i, IEEE802.3u
ŚRODOWISKO PRACY
Dopuszczalna temperatura pracy 0˚C - 50˚C (32˚F - 122˚F)
Dopuszczalna temperatura przechowywania -40˚C - 70˚C (-40˚F - 158˚F)
Dopuszczalna wilgotność powietrza 10% - 90% RH, bez kondensacji
Dopuszczalna wilgotność przechowywania 5% - 90% RH, bez kondensacji
CECHY SPRZĘTOWE
Okablowanie sieciowe 100BASE-Tx: 2-parowa skrętka UTP/STP kat. 5 lub wyższej (≤100 m)
Zasilanie Zasilacz zewnętrzny: 5 V/0,6 A
Diody LED PWR, Link/Act
Wymiary (S x G x W) 94,5 x 73 x 27 mm
Wave Length 1550 nm TX, 1310 nm RX
ANTENA
Typ złącza 1 złącze światłowodowe SC
1 wejście jack RJ45
MEDIA KONWERTER I MODUŁ
Typ światłowodu

Światłowód jednomodowy 9/125 μm (≤20 km)

Uwaga:

Przy połączeniu dwóch urządzeń bez interfejsu światłowodowego należy użyć pary media konwerterów TL-FC111A-20 + TL-FC111B-20

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie