• Switch ZyXEL GS-105SV2-EU0101F (5x 10/100/1000Mbps)

Symbol: GS-105SV2-EU0101F
Gwarancja 24 miesięcy
69.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 8.99
Paczkomat Inpost 8.99
Przesyłka kurierska 14
Przesyłka kurierska pobraniowa 18
Dostępność 1 szt.

5-portowy przełącznik multimedialny Zyxel GS-105S v2 Desktop Gigabit Ethernet może z łatwością łączyć wiele urządzeń multimedialnych z sieciami domowymi jednocześnie z oszałamiającą szybkością Gigabit. Co więcej, GS-105S v2 umożliwia płynne przesyłanie strumieniowe wideo i gry online.

 

Plug-and-play, stylowy wygląd

Dzięki prostym funkcjom plug-and-play możesz podłączyć Zyxel GS-105S v2 do VoIP, odtwarzaczy multimedialnych, konsol do gier, dekodera telewizyjnego lub urządzeń do przeglądania stron internetowych z siecią domową bez żadnego wysiłku związanego z konfiguracją. Stylowy, nowoczesny wygląd i opływowy design sprawiają, że GS-105S v2 ładnie pasuje do domu.

 

Płynne przesyłanie strumieniowe multimediów i gry

Zyxel GS-105S v2 oferuje porty QoS, które umożliwiają użytkownikom przypisywanie wysokich, średnich i niskich priorytetów do preferowanych aplikacji sieciowych. Na przykład możesz podłączyć VoIP lub odtwarzacze multimedialne do portów o wysokim priorytecie, aby uzyskać jednocześnie wysokiej jakości głos i strumieniowe przesyłanie multimediów w domu. Aby grać online, po prostu podłącz konsolę do gier przez port QoS o średnim priorytecie, jednocześnie podłączając komputery i laptopy do przeglądania sieci Web do portów QoS o niskim priorytecie, zgodnie z potrzebami.

 

Niesamowicie szybka gigabitowa transmisja danych

Przełącznik Zyxel GS-105S v2 10/100/1000 Mb/s został zaprojektowany, aby zapewnić niezawodną i wydajną łączność z siecią multimedialną 10 razy szybszą niż Fast Ethernet. Doskonale spełnia wymagania jednoczesnego przesyłania multimediów i gier online.

 

Dwukolorowe wskaźniki LED stanu portu Ethernet

Zyxel GS-105S v2 posiada funkcję automatycznego wykrywania i porty Gigabit Ethernet z łatwymi do zrozumienia wskaźnikami LED, które pozwalają użytkownikom szybko sprawdzić stan łącza i aktywności na pierwszy rzut oka.

Zielony Ethernet dla oszczędności energii

Zgodny ze standardem IEEE 802.3az Energy Efcient Ethernet jako „Green Ethernet”, Zyxel GS-105S v2 zapewnia oszczędności energii bez uszczerbku dla wydajności. Co więcej, GS-105S v2 automatycznie wykrywa zużycie energii na podstawie liczby aktywnych podłączonych urządzeń sieciowych i długości kabla. Przy mniejszej liczbie aktywnych podłączonych urządzeń sieciowych lub krótszej długości kabla Ethernet przełączniki będą odpowiednio zużywać mniej energii.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci