• Switch TP-Link TL-SL1311MP

Symbol: TL-SL1311MP
494.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2-3 dni
Cena przesyłki 0
Darmowy Paczkomat 0
Darmowa przesyłka kurierska 0
Paczkomat Inpost 8.99
Przesyłka kurierska 14
Przesyłka kurierska1 16
Przesyłka kurierska pobraniowa 18
Dostępność 10 szt.
TP-link strona producenta

TP-Link TL-SL1311MP

TL-SL1311MP to profesjonalny przełącznik niezarządzalny, oferujący do 250 m zasięgu transmisji danych i zasilania z myślą o systemach monitoringu. Zgodność ze standardami 802.3af/at PoE zapewnia możliwość oferowania do 30 W mocy na każdym porcie PoE. 124 W łącznej mocy zasilania PoE przełącznika wyposażonego w 8 portów PoE+ to rozwiązanie idealne m.in. dla systemów monitoringu, biur, akademików i małych firm. Urządzenie jest w pełni zgodne z kamerami IP, punktami dostępowymi, telefonami IP, komputerami, drukarkami, itd.

image

Oddzielanie jednym kliknięciem ruchu generowanego przez klienta

Wystarczy jedno kliknięcie, aby włączyć tryb Isolation, który z łatwością rozdziela ruch na portach 1 - 8 w celu eliminacji problemu podsłuchu i kopiowania danych. Przełącznik może w ten sposób odizolować od sieci burze broadcastowe, poprawiając tym samym bezpieczeństwo sieci lokalnej i transmisji danych.

image

System automatycznej naprawy z PoE Auto Recovery

Przełącznik automatycznie wykrywa i ponownie uruchamia urządzenia z możliwością zasilania PoE, takie jak kamery i punkty dostępowe, gdy przestają działać lub reagować na żądania. Gwarantuje to stabilność działania bez potrzeby monitorowania pracy urządzeń i ich ręcznego restartu.

image

Inteligentne zarządzanie zużyciem energii

Gdy całkowity pobór mocy przekracza 124 W, funkcja inteligentnego zarządzania zużyciem energii wyłącza zasilanie portu o najniższym priorytecie, aby zapewnić zasilanie portów o wyższych priorytetach i tym samym chronić urządzenie przed przeciążeniem. Funkcja ta umożliwia także automatyczne wykrywanie wymaganej przez dane urządzenie mocy PoE i chroni urządzenia nieobsługujące PoE przed uszkodzeniem.

image

Wytrzymała metalowa obudowa

Ochronę dla wrażliwych komponentów przełącznika stanowi wytrzymała obudowa, wykonana z metalu wysokiej jakości. Tak solidne zabezpieczenie gwarantuje wieloletnią i stabilną pracę urządzenia. TL-SL1311MP to produkt niezawodny, co potwierdzają liczne testy bazujące na rygorystycznych standardach.

image

Parametry
Gwarancja producenta 24 miesiące
Dodatkowe informacje Certyfikaty: FCC, CE, RoHS
Wymiary 209 x 126 x 26 mm
Zasilanie 53,5V/2,43A
Typ urządzenia przełącznik niezarządzalny
Pobór prądu maksymalnie: 5,95 W (220 V/ 50 Hz, bez podłączonego urządzenia z obsługą PoE) | 140,92 W (220 V/ 50 Hz, podłączone urządzenie z obsługą PoE o mocy 124 W)
Zestaw zawiera zasilacz, instrukcja obsługi
Porty PoE 8x Poe (802.3af/at)
Temperatura pracy 0°C do 40°C
Wydajność przełączania 7,6 Gb/s
Szybkość przekierowań pakietów 5,6544 Mp/s
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie