• Słuchawki Sharkoon SKILLER SGH2 USB Stereo

Symbol: SGH2
Brak towaru
95.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Darmowy Paczkomat 0
Darmowa przesyłka kurierska 0
Przesyłka kurierska1 16
Przesyłka kurierska pobraniowa 18
Dostępność 0 szt.

SKILLER SGH2 to stereofoniczny zestaw słuchawkowy z podświetleniem LED, który jest podłączany przez USB. Dla wygody użytkowania z kompatybilnymi konsolami kabel został wydłużony. Pełny dźwięk gry z mocno podkreślonym basem zapewniają wysokowydajne przetworniki 50 mm. Ponadto trwale zamocowany, zginany mikrofon zapewnia wyraźną transmisję głosu podczas gry i rozmów głosowych. Nauszniki są wyjątkowo duże i miękkie, dzięki czemu zestaw słuchawkowy nadal jest wygodny nawet po wielu godzinach używania.

 

Pełny dźwięk i mocny bas

SKILLER SGH2 jest wyposażony w wysokowydajne przetworniki 50 mm. Są one zbalansowane do grania i zapewniają bogaty dźwięk z mocnym basem. Trwale zamocowany i zginany mikrofon uzupełnia doznania dzięki wyraźnej transmisji głosu podczas gry i podczas rozmów głosowych.

Stylowe oświetlenie LED

Gdy tylko SKILLER SGH2 zostanie zasilony kablem USB, podświetlenie LED zacznie świecić zza siatkowych elementów nauszników. Niebieskie oświetlenie oznacza kolor serii SKILLER i zapewnia zestawowi stylowy dotyk SKILLER. SGH2 jest więc wyraźnie skierowany zarówno do fanów serii, jak i graczy, którzy chcą tylko pokazać, co mają.

 

Wyjątkowo wygodne nauszniki

Dzięki temu nic nie zakłóca godzin grania, rozmów i słuchania muzyki, SKILLER SGH2 ma wyjątkowo duże i niezwykle wygodne poduszki nauszne, a także pałąk z wyściółką i zawieszeniem. Opaska dostosowuje się do wielkości i kształtu głowy i zawsze zapewnia bezpieczne dopasowanie i optymalny komfort.

Łatwe połączenie za pomocą USB

SKILLER SGH2 można łatwo podłączyć przez USB do wszystkich popularnych systemów komputerowych. Długość kabla wynosząca 250 cm sprawia, że jest szczególnie praktyczny w przypadku użycia z kompatybilnymi konsolami. Za pomocą zintegrowanego układowi dźwiękowemu zestaw słuchawkowy będzie nadal zapewniał znaną charakterystykę dźwięku, nawet jeśli jest podłączony do różnych systemów.

 

Poręczna regulacja głośności

Głośność SKILLER SGH2 można wygodnie regulować za pomocą bezstopniowego pokrętła sterującego na lewym nauszniku.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie