• SilentiumPC Vero M3 700W

Symbol: SPC269
Brak towaru
344.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 2-3 dni
Cena przesyłki 0
Darmowy Paczkomat 0
Darmowa przesyłka kurierska 0
Paczkomat Inpost 8.99
Przesyłka kurierska 14
Przesyłka kurierska1 16
Przesyłka kurierska pobraniowa 18
Dostępność 0 szt.

SilentiumPC Vero M3 700W

Zasilacz ATX Vero M3 700 W to bardzo wysoka sprawność, potwierdzona certyfikatem 80 PLUS® Bronze 230V, nowoczesne i wydajne konwertery DC-DC, bardzo mocna pojedyncza linia +12 V, jak również bardzo ciche działanie w dużym zakresie obciążenia, a także bogaty zestaw częściowo modularnego, płaskiego i czarnego okablowania.

Wysokie parametry zasilaczy komputerowych Vero M3 to efekt użycia w ich budowie sprawdzonych komponentów wysokiej klasy, znanych dotychczas raczej z wyższych segmentów. Podstawą są konwertery DC-DC jak również tajwańskie kondensatory elektrolityczne (w tym ten główny, filtrujący powiększony do 470 µF) i aluminiowo-polimerowe (solid state) Teapo, wszystkie certyfikowane do działania w temperaturze do 105⁰C. Gwarantuje to precyzyjną regulację napięć, stabilne działanie, wysoką maksymalną moc, także podczas długotrwałego obciążenia i przy nowoczesnych procesorach i kartach graficznych, których zapotrzebowanie na energię elektryczną dynamicznie zmienia się w trakcie działania.

 • 700 W całkowitej mocy ciągłej
 • Konwertery DC-DC
 • Częściowo modularne okablowanie
 • Certyfikat 80 PLUS® Bronze - sprawność energetyczna do 90% @ 230 V
 • Bardzo mocna, pojedyncza linia +12 V generująca do 696 W
 • Wyłącznie tajwańskie kondensatory Teapo: elektrolityczne oraz aluminiowo-polimerowe (solid state) certyfikowane do 105 st. C
 • Główny kondensator filtrujący: Teapo 470 µF 450 V
 • Bardzo ciche działanie aż do 500 W obciążenia
 • Trzy przewody PCI-E 8-pin (3 × 6+2) - dla wymagającej karty graficznej
 • Dwa złącza EPS 8-pin (2 × 4+4) - dla podkręconych procesorów
 • Pełna zgodność z trybami C6/C7 Intel oraz normą ErP Lot 6 2013
 • Komplet zabezpieczeń
 • Taśmowe i elastyczne przewody ułatwiające aranżację okablowania


Certyfikat 80PLUS® Bronze

Wysoka sprawność Vero M3 700 W potwierdzona została certyfikatem 80 PLUS® Bronze. Zmierzona efektywność zasilaczy spełnia wymagania standardu z dużą nawiązką: około 88% przy 20-procentowym obciążeniu, ~90% przy 50% oraz ponad 88% przy zapotrzebowaniu równym mocy maksymalnej zasilacza.


Cichy wentylator

Niewielkie straty wynikające z wysokiej sprawności przekładają się nie tylko na niższe rachunki za prąd. To także mniejsza ilość wydzielanej energii cieplnej, a tym samym niższe temperatury we wnętrzu zasilacza SilentiumPC Vero M3 700W Bronze  i cichsze działanie jego wentylatora. Pomaga w tym również zoptymalizowane pod kątem przepływu powietrza wnętrze z radiatorami o powiększonej pojemności cieplnej.

Dzięki temu, sterowany termicznie wentylator Sigma HP 120 mm z łożyskiem HBS może działać z bardzo niską prędkością (do 750 obr./min) aż do połowy obciążenia mocy znamionowej zasilacza. Jednak nawet przy większym zapotrzebowaniu wentylator nie rozkręca się powyżej 1000 obr./min: do około 500 W w Vero M3 700 W. Tym samym, szum generowany przez wentylator jest wyraźnie cichszy niż w poprzedniej rodzinie zasilaczy Vero L2/M2.


Mocna pojedyncza linia +12 V

Wszystkie zasilacze ATX z rodziny Vero M3 wyposażone zostały w konwertery DC-DC i jedną mocną linię +12 V, która odpowiedzialna jest za dostarczenie prądu do najbardziej wymagających komponentów czyli procesora i karty graficznej. Taka budowa zasilacza pozwala na dużą swobodę w konfiguracji komputera, niezależnie od tego czy ma to być zestaw dla gracza - zbalansowane obciążenie generowane przez procesor i kartę graficzną, czy stacja robocza z ponadprzeciętnie wydajnym i wymagającym CPU. Vero M3 700 W jest w stanie dostarczyć 696 W na linii +12 V w sposób ciągły.


Zasilacze SilentiumPC Vero M3 wyposażone zostały w komplet zabezpieczeń:

 • OVP (Over Voltage Protection) / zabezpieczenie nadnapięciowe
 • SCP (Short Circuit Protection) / zabezpieczenie przeciwzwarciowe
 • OPP (Over Power Protection) / zabezpieczenie przeciwprzeciążeniowe
 • SIP (Surge & Inrush Protection) / zabezpieczenie przed prądami udarowymi
 • UVP (Under Voltage Protection) / zabezpieczenie przed zbyt niskim napięciem


Częściowo modularne i bogate w złącza okablowanie

Vero M3 Bronze 700 W jest częściowo modularny: na stałe przymocowane są zawsze używane wiązki ATX 24-pin oraz 8-pinowe przewody EPS (dwie końcówki w systemie 4+4), natomiast reszta okablowania (w tym wiązki PCI-E, MOLEX oraz SATA) jest modularna i może być dowolnie odłączana/podłączana w zależności od aktualnych potrzeb użytkownika. Dodatkowo, wszystkie przewody są płaskie, co pozwala na ich łatwe rozprowadzenie we wnętrzu obudowy, poprawiając jednocześnie cyrkulację powietrza.

Pełny zestaw okablowania w przypadku Vero M3 700 W wygląda następująco: ATX 24-pin; podwójny 8-pinowy EPS 12 V (2× 4+4); trzy modularne przewody PCI-Express 8-pin (każdy w systemie 6+2); komplet trzech odpinanych kabli SATA (7 końcówek) i MOLEX (×2).

Parametry
Gwarancja producenta 36 miesięcy
Wymiary 150 x 160 x 86 mm
Moc zasilacza 700W
Norma zasilacza 80 PLUS BRONZE
Wentylator 120 mm
PFC Aktywne
Okablowanie Stałe + modularne
Masa 1,89 kg
Efektywność 90%
Typ zasilacza ATX
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie