• SilentiumPC Armis AR7 TG

Symbol: SPC221
Brak towaru
476.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 2-3 dni
Cena przesyłki 0
Darmowy Paczkomat 0
Darmowa przesyłka kurierska 0
Paczkomat Inpost 8.99
Przesyłka kurierska 14
Przesyłka kurierska1 16
Przesyłka kurierska pobraniowa 18
Dostępność 0 szt.

SilentiumPC Armis AR7 TG

Obudowa SilentiumPC Armis AR7 TG to wyjątkowo przestronna i funkcjonalna propozycja w segmencie ~300 zł, która stanowi świetną podstawę do budowy wydajnego komputera. Panel boczny z hartowanego szkła pozwoli zaprezentować gustownie dobrane komponenty, które mogą być dodatkowo wyposażone w podświetlenie LED RGB. Cechą charakterystyczną obudów z rodziny Armis AR7 jest przedni panel I/O, który może być zamontowany na górze lub na dole obudowy.

O wyjątkowej przestronności i funkcjonalności obudowy SilentiumPC Armis AR7 TG świadczy m.in. możliwość montażu jednocześnie dwóch chłodnic o wielkości nawet 360 mm, a także aż 9 urządzeń SATA, z czego trzech o wielkości 3,5". Karty graficzne mogą mieć długość nawet 420 mm, a klasyczny zestaw chłodzenia procesora może być wysoki nawet na 180 mm.

Tradycyjne dla Armisów AR7, dwukomorowa konstrukcja wraz z głęboką zatoką serwisową i licznymi gumowymi przepustami umożliwia estetyczną aranżację okablowania. Potocznie nazywana „piwnicą" mieści nie tylko koszyk na dyski twarde 3,5", ale także zasilacz długi nawet na 270 mm. 

O świetną wentylacją komponentów zamontowanych w SilentiumPC Armis AR7 TG dba nie tylko wspomniana 2-komorowa konstrukcja, ale także zestaw 3 fabrycznie zamontowanych wentylatorów Sigma Pro 120 mm. Dwa znajdują się z przodu i dostarczają chłodnego powietrza karcie graficznej, zaś trzeci wyciąga podgrzane powietrze z okolic procesora. Użytkownik może doposażyć Armisa AR7 TG nawet w 7 wentylatorów o rozmiarach 120 lub 140 mm i w ten sposób poprawić jeszcze bardziej wydajność wentylacji. Obudowa wyposażona jest również w 3-stopniowy kontroler obrotów na aż 10 wentylatorów. Zabraknąć nie mogło oczywiście zestawu filtrów. Dwa znajdują się w panelu przednim, kolejny chroni przed kurzem zasilacz, zaś na topie obudowy znajduje się czwarty zakrywający górny otwór wentylacyjny.

Unikalną cechą Armisów z rodziny AR7, a w tym również AR7 TG jest przedni panel portów I/O, który można zamontować w dogodnym dla użytkownika miejscu: na górze obudowy (fabrycznie) lub na dole. Dzięki temu, dostęp do gniazd USB czy złącz audio jest znacznie wygodniejszy np. wtedy gdy komputer stoi na biurku.

Główne cechy obudowy SilentiumPC Armis AR7 TG:

 • Bok z hartowanego szkła.
 • Wyjątkowa przestronność i funkcjonalność.
 • Możliwość montażu nawet 7 wentylatorów 120/140 mm, fabrycznie 3 × Sigma Pro 120 mm.
 • Wbudowany, 3-stopniowy kontroler na 10 wentylatorów.
 • Wystarczająca ilość miejsca nawet na 2 chłodnice 360/280/240 mm. Trzecia 120/140 mm zmieści się na tylnej ściance.
 • Pełny zestaw filtrów przeciwkurzowych.
 • Przedni panel portów I/O, który można zamontować na górze lub na dole obudowy.
 • Kompatybilność z długimi kartami graficznymi (do 420 mm) oraz bardzo wysokimi zestawami chłodzenia CPU (do 180 mm).
 • Możliwość montażu 6 nośników 2,5", a także 3 dysków 3,5" lub 2,5".
 • 2 złącza USB 3.1 Gen 1 (3.0) plus złącza audio.
 • Przycisk BLACKOUT pozwala na wyłączenie podświetlenie LED (diody powiadomień oraz przyciski) na przednim panelu wejść/wyjść.
Parametry
Gwarancja producenta 24 miesiące
Format płyty ATX / mATX / mini-ITX
Dodatkowe informacje Z wbudowanym oknem
Wymiary 518 x 508 x 243 mm
Kolor czarny
Ilość kieszeni wew. 2.5" 6
Ilość kieszeni wew. 3.5" 3
Ilość kieszeni zew. 5.25" 2
Złącza USB 3.0 2
Złącza USB 2.0 brak
Złącza audio wejście mikrofonowe | wyjście audio słuchawkowe
Masa 9,76 kg
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie