• Router TP-Link Deco X73-DSL (1-pack)

Symbol: Deco X73-DSL(1-pack)
798.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2-3 dni
Cena przesyłki 0
Darmowy Paczkomat 0
Darmowa przesyłka kurierska 0
Paczkomat Inpost 8.99
Przesyłka kurierska 14
Przesyłka kurierska1 16
Przesyłka kurierska pobraniowa 18
Dostępność 2 szt.
TP-link strona producenta

TP-Link Deco X73-DSL

Dzięki zintegrowanemu modemowi VDSL/ADSL, WiFi 6 i Technologii TP-Link Mesh, Deco X73-DSL pozwala zaoszczędzić pieniądze na urządzeniu z modemem DSL i zapewnia doskonałe działanie Wi-Fi w całym domu. Deco X73-DSL obsługuje Super VDSL (VDSL2 Profil 35b) — technologię DSL najnowszej generacji. Prędkość pobierania zwiększyła się do poziomu 350 Mb/s, co jest wartością aż 3,5 razy wyższą niż w przypadku VDSL2 poprzedniej generacji. Wbudowany port DSL daje także możliwość korzystania ze wszystkich standardowych połączeń DSL.

image

Wieksza łączność dzięki Gigabitowym portom i USB 3.0

Deco X73-DSL zapewnia przewodowe połączenia urządzeniom za pośrednictwem 4 Gigabitowych portów Ethernet WAN/LAN. Porty Ethernet mogą służyć jako zapasowe punkty dostępu do łącza szerokopasmowego, tak jak zwykły router bezprzewodowy. Dzięki portowi USB 3.0 możesz korzystać z lokalnej pamięci masowej, łączyć się lokalnie z serwerem mediów i zdalnie poprzez serwer FTP szybciej niż kiedykolwiek wcześniej.

image

Płynne przełączanie pod jedną nazwą sieci Wi-Fi

Technologia TP-Link Mesh sprawia, że jednostki Deco współpracują ze sobą, aby tworzyć jednolitą sieć Wi-Fi. Podczas przemieszczania się po domu twój telefon lub tablet zawsze połączy się z jednostką Deco, która oferuje mu najlepsze połączenie, bez przerywania transferu.

image

Powierz ochronę domu specjalistom

Skorzystaj z rozbudowanych możliwości TP-Link HomeShield, aby stworzyć dostosowaną do potrzeb i bezpieczną sieć bezprzewodową. Niezależnie od tego, czy zależy Ci na ochronie danych wrażliwych czy chcesz ograniczyć dostęp dzieci i gości do sieci, HomeShield dostarczy Ci narzędzia, które są niezbędne do kompleksowego zarządzania siecią. Chroń dane wrażliwe i wszystkie urządzenia przed zagrożeniami sieciowymi. Blokuj nieodpowiednie treści i ograniczaj czas spędzany online, aby cała rodzina mogła czuć się w sieci bezpiecznie. Nadaj priorytety swoim urządzeniom i aplikacjom, aby zwiększyć ich wydajność. Szczegółowe raporty pomogą Ci utrzymać kontrolę nad siecią Wi-Fi i wszystkimi połączonymi urządzeniami.

image

Samodzielna konfiguracja? To prostsze niż myślisz

Wyjmij urządzenia Deco z pudełka, zainstaluj aplikację i zastosuj się do wyświetlanych wskazówek. Resztą zajmie się aplikacja Deco - już po kilku minutach uzyskasz dostęp do sieci. Zdziwisz się jakie to proste!

image

Uproszczony dostęp do Wi-Fi

Dzięki aplikacji Deco możesz zarządzać swoją siecią z domu lub zdalnie. Aplikacja umożliwia między innymi weryfikację połączonych urządzeń, przydzielanie im priorytetów czy też konfigurację sieci dla gości. Sparuj jednostkę Deco z głośnikiem Alexa i steruj urządzeniem za pomocą prostych poleceń głosowych. Rozkoszuj się życiem w stylu smart. Deco X73-DSL może stworzyć sieć mesh z każdym innym modelem Deco. Aby zwiększyć zasięg sieci, wystarczy dodać do niej kolejną jednostkę Deco.

image

Parametry
Gwarancja producenta 36 miesięcy
Porty 4 Gigabitowe porty RJ45 z automatycznym wykrywaniem WAN/LAN | 2x FXS (RJ-11) | 1x DSL (RJ-11) | 1x USB 3.0
Dodatkowe informacje Certyfikaty: CE, RoHS, RCM
Wymiary 130 x 123 x 210.5 mm
Kolor biały
Standardy bezprzewodowe 5 GHz: IEEE 802.11ax/ac/n/a | 2,4 GHz: IEEE 802.11ax/n/g/b
Antena 4 anteny wewnętrzne
Przyciski Przycisk Reset
Prędkość transmisji 5 GHz: do 4804 Mb/s | 2,4 GHz: do 574 Mb/s
Szyfrowanie i zabezpieczenia WPA, WPA2, WPA3
Typ urządzenia router bezprzewodowy
Częstotliwość pracy 2.4/5.0 GHz
Standardy i protokoły VDSL: ITU G.993.2 do profilu 35b (POTS), ITU-T G.993.5 (G.vector), ITU-T G.998.4 (G.INP) | ADSL: Full-rate ANSI T1.413 Issue 2, ITU-T G.992.1(G.DMT), ITU-T G.992.2(G.Lite) | ADSL2: ITU-T G.992.3 (G.DMT.bis)| ADSL2+: ITU-T G.992.5
Zestaw zawiera Kabel Ethernet RJ45, 2x Kable RJ11 DSL, 1 Splitter DSL, Zasilacz, Poradnik funkcji telefonii, Instrukcja szybkiej instalacji
Liczba złącz RJ45 (LAN) 4x RJ-45 10/100/1000Mb/s LAN
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie