• QNAP QHora-301W PROMOCJA

Symbol: QHORA-301W
1736.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Cena przesyłki 14
Przesyłka kurierska 14
Dostępność Mało

Aby przystosować się do nowych realiów tj. praca zdalna, firmy muszą zarówno wdrożyć zdalną sieć VPN, która zapewnia szybki dostęp użytkownikom w wielu lokalizacjach, jak i szybkie rozwiązanie na miejscu w firmie, obejmujące połączenia przewodowe i bezprzewodowe. Urządzenie QHora-301W obsługuje wysokiej szybkości połączenia Wi-Fi 6 i 10GbE, zapewniając jednocześnie sieci VPN SD-WAN klasy korporacyjnej, co pozwala na wdrożenie sieci VPN w wielu lokalizacjach za pośrednictwem chmury. Stanowiące ekonomiczne rozwiązanie model QHora-301W jest równocześnie solidną podstawą do tworzenia sieci nowej generacji.

Technologia QuWAN SD-WAN automatycznie nawiązuje bezpieczne połączenie VPN Mesh z urządzeniami QNAP w wielu lokalizacjach.

 

Obsługa dwupasmowej sieci Wi-Fi 6 802.11ax (2,4 GHz i 5 GHz), zapewniającej transfer z prędkością do 3600 Mb/s — 1,38 raza szybszy niż Wi-Fi 5 — oraz czterokrotnie większą liczbę jednoczesnych klientów Wi-Fi!

Uwaga: Maks. szybkość transferu klienta Wi-Fi korzystającego z jednego kanału 160 MHz.

Dwa porty 10GbE i cztery porty Gigabit na potrzeby elastycznego wdrażania sieci LAN i WAN.

Osiem anten zapewnia doskonały schemat zakresu i obsługuje Wi-Fi 6 na potrzeby sygnałów o dużym zasięgu.

Obsługa do sześciu grup SSID dla różnych ustawień VLAN.

 

W porównaniu do tradycyjnych routerów z skomplikowanymi ustawieniami IP, ###model_name## obsługuje Automatyczne Wyszukiwanie Urządzeń w sieciach WAN/LAN.

Witamy w nowej erze routerów!

Routery nowej generacji QNAP wykraczają poza zwykłe ustawienia IP i łączność Wi-Fi. Urządzenie QHora-301W oferuje wielofunkcyjne rozwiązanie, łącząc w sobie niesamowite nowe technologie na potrzeby zdalnej sieci VPN w wielu lokalizacjach oraz szybką łączność przewodową i bezprzewodową.

Ten nowej generacji router zapewnia...10GbE na potrzeby wdrażania wysokiej szybkości sieci LAN/WAN

Model QHora-301W zapewnia dwa porty 10GbE do elastycznego wdrażania sieci LAN/WAN.

Ten nowej generacji router zapewnia...Większy zasięg i szybsze połączenia Wi-Fi 6

Urządzenie QHora-301W obsługuje dwupasmową sieć Wi-Fi 6 802.11ax (2,4 GHz i 5 GHz) — 1,38x szybszy transfer niż Wi-Fi 5.

Ten nowej generacji router zapewnia...Darmowe rozwiązanie SD-WAN dla rozległych sieci VPN

Rozwiązanie SD-WAN jest przeznaczone nie tylko dla przedsiębiorstw. Urządzenie QHora-301W łączy w sobie rozwiązanie QNAP QuWAN ułatwiające zdalne połączenia VPN w wielu lokalizacjach.

Zmodernizuj sprzęt, wdrażając przystępny cenowo router SD-WAN!

Następnej generacji urządzenie QHora-301W obejmuje Wi-Fi 6, 10GbE i SD-WAN do obsługi zarówno biznesowych jak i zdalnych zastosowań sieciowych.

 

 

 

Na potrzeby infrastruktury IT w firmach

W porównaniu ze standardową międzylokacyjną siecią VPN wymagającą wysokich kosztów i skomplikowanej konfiguracji, urządzenie QHora-301W stosuje QuWAN do budowy wydajnej i niezawodnej infrastruktury IT, ułatwiając cyfrową transformację, rozbudowę na wiele lokalizacji i pracę zdalną.

 

Do pracy zdalnej

Urządzenie QHora-301W obsługuje sieć Wi-Fi 6, oferując większą szybkość transmisji bezprzewodowej dla urządzeń mobilnych i inteligentnych urządzeń domowych, umożliwiając pracę wielu użytkowników jednocześnie. Zdalni pracownicy mogą uzyskać dostęp do zasobów firmy w sieci LAN za pośrednictwem QuWAN, bez konieczności dokonywania skomplikowanych ustawień VPN.


Wysokiej klasy, czterordzeniowy procesor z pamięcią RAM o pojemności 1 GB

 

Zoptymalizowana wydajność sprzętowa na potrzeby wydajnego połączenia sieci przewodowych i bezprzewodowych

Urządzenie QHora-301W oferuje czterordzeniowy procesor klasy korporacyjnej Qualcomm 2,2 GHz z pamięcią RAM o pojemności 1 GB, zapewniając obsługę Wi-Fi 6 (802.11ax) i do 3600 Mb/s dwupasmowego transferu (2,4 GHz i 5 GHz). Dzięki dwóm portom 10GbE i czterem portom Gigabit model QHora-301W umożliwia elastyczne wdrażanie sieci LAN/WAN i optymalizację wydajności sieci przewodowej.

 

Wbudowane anteny w celu zapewnienia dużego zasięgu sygnału Wi-Fi

Dzięki ośmiu antenom model QHora-301W zapewnia doskonały bezprzewodowy schemat pokrycia i obsługuje Wi-Fi 6 o dalekim zasięgu sygnału.

 

Ciche działanie, bez nagrzewania

Model QHora-301W posiada konstrukcję bez wentylatora, zapewniając niemal bezgłośne działanie. Nawet w przypadku połączenia z wieloma urządzeniami model QHora-301W utrzymuje niezawodną wydajność w biurach i domach.

Dwa porty 10GbE spełniają potrzeby elastycznego wdrażania wydajnej sieci przewodowej

Dzięki dwóm portom 10GbE i dwóm portom Gigabit w konfiguracjach WAN/LAN model QHora-301W oferuje elastyczną konfigurację, umożliwiającą optymalne wdrożenie sieci.

 • Wysokiej szybkości sieć LAN

  Zbuduj szybką sieć intranet 10GbE poprzez podłączenie dwóch portów 10GbE do urządzeń 10GbE w sieci LAN oraz jednego portu Gigabit do sieci WAN w celu przyspieszenia udostępniania plików lub komunikacji pomiędzy stacjami roboczymi.

 • Usprawniony transfer plików pomiędzy lokalizacjami

  Stwórz szybką międzybiurową sieć VPN 10GbE, podłączając jeden port 10GbE do jednego urządzenia 10GbE w sieci LAN, a drugi port 10GbE do sieci WAN za pośrednictwem drugiego urządzenia QHora-301W w zdalnej lokalizacji, aby usprawnić tworzenie kopii zapasowych, synchronizację i udostępnianie plików w różnych lokalizacjach.

 • Automatyczna sieć VPN Mesh w wielu lokalizacjach

  Stwórz szybką sieć Intranet 10GbE i międzybiurowy VPN poprzez podłączenie dwóch portów 10GbE do urządzeń 10GbE w sieci LAN oraz dwóch portów Gigabit do sieci WAN. Przy włączonej funkcji SD-WAN porty Gigabit nie tylko obsługują inteligentną optymalizację WAN (w tym agregację, przełączanie awaryjne, równoważenie obciążenia i elastyczny routing statyczny), ale także optymalizują transmisję 10GbE LAN.

Wysokiej szybkości sieć LANUsprawniony transfer plików pomiędzy lokalizacjamiAutomatyczna sieć VPN Mesh w wielu lokalizacjach

Dzięki SD-WAN można szybciej wdrażać VPN na dużą skalę

Gdy firma rozszerza swoją działalność na pracę zdalną i operacje w trybie rozproszonej współpracy, staje przed wyzwaniem w zakresie wydajnego wdrożenia sieci VPN i szybkości połączenia. Skutecznie rozwiązuje te problemy technologia softwarowo definiowanej sieci WAN (SD-WAN) — bez konieczności stosowania kosztownych urządzeń VPN klasy korporacyjnej. Urządzenie QHora-301W korzysta z QuWAN (technologii SD-WAN firmy QNAP), która automatycznie wdraża połączone usługi sieci WAN i lokalizacje VPN za pośrednictwem połączeń sieciowych opartych na oprogramowaniu w celu osiągnięcia optymalnej przepustowości sieci i dużych prędkości transmisji. SD-WAN nie tylko zwiększa wydajność wdrażania IT i zarządzania w celu rozbudowy w wielu lokalizacjach, ale także zapewnia niezawodną infrastrukturę umożliwiającą cyfrową transformację i pracę zdalną.

 • Tradycyjna infrastruktura sieci VPN

  W związku z szybko rosnącym zapotrzebowaniem na sieć VPN w wielu lokalizacjach, tworzą się groźne wąskie gardła przepustowości spowodowane tradycyjną infrastrukturą sieciową skoncentrowaną w siedzibie firmy. Jednak małe i średnie przedsiębiorstwa nie mogą sobie pozwolić na sprzęt VPN klasy korporacyjnej na potrzeby wdrażania sieci VPN w wielu lokalizacjach.

 • Infrastruktura QuWAN SD-WAN

  Technologia QNAP SD-WAN, QuWAN, zapewnia pełną topologię sieci VPN Mesh, która dobrze sprawdza się w skomplikowanych sieciach, gdzie wszyscy współpracownicy muszą się ze sobą komunikować, prowadząc do opłacalnego i niezawodnego wdrożenia IT.

Korzystając z wielu urządzeń QHora-301W możesz wdrożyć elastyczną topologię sieci VPN Mesh

Wdrażanie wielu modeli QHora-301W w różnych lokalizacjach zapewnia nie tylko szybką sieć przewodową i bezprzewodową, ale również połączenie topologii VPN Mesh za pośrednictwem SD-WAN. W środowisku domowym model QHora-301W, pełniąc funkcję urządzenia brzegowego, oferuje firmom domowe połączenie Wi-Fi i VPN, pozwalając pracownikom zdalnym czerpać optymalne korzyści z obu środowisk.

Inteligentna optymalizacja sieci WAN

Urządzenie QHora-301W na pierwszym miejscu stawia stabilne działanie sieci Mesh VPN. QuWAN oferuje inteligentną optymalizację WAN, zapewniającą stabilność transmisji dwóch portów 10GbE i czterech portów Gigabit.

Uwaga:
1. Można elastycznie podłączyć do sieci LAN lub WAN jeden port 10GbE i dwa porty Gigabit.
2. Uwaga: Model QHora-301W będzie obsługiwać funkcję routingu opartego na aplikacjach od pierwszego kwartału 2021 roku.

 • Agregacja WAN

  Połączenie szerokości pasma różnych dostawców usług internetowych umożliwia optymalizację szybkości i wydajności połączenia WAN.

 • Routing w oparciu o aplikacje

  Możliwość ustalania priorytetów w zakresie wykorzystania przepustowości dla zadań o wysokim priorytecie poprzez automatyczne wykrywanie aplikacji użytkownika końcowego.

 • Automatyczne przełączanie awaryjne w sieci WAN

  Możliwość zintegrowania hybrydowych sieci Multi WAN (np. ADSL od różnych dostawców usług internetowych), które automatycznie łączą się z innymi dostępnymi usługami w przypadku rozłączenia usługi.

Scentralizowana aplikacja QuWAN Orchestrator na potrzeby wydajnego zarządzania w chmurze

QuWAN Orchestrator to zaawansowana i wygodna platforma w chmurze do scentralizowanego zarządzania siecią, umożliwiająca pracownikom działu IT zdalne wdrażanie brzegowych urządzeń sieciowych i zarządzanie nimi. Bezobsługowa alokacja umożliwia pracownikom działu IT łatwe tworzenie dużej sieci WAN zdalnie i bez udziału personelu w każdej lokalizacji. Pracownicy działu IT mogą także monitorować przepustowość, ustawiać parametry i analizować ruch sieciowy na jednej platformie, idealnie dostosowanej do zarządzania siecią wielonarodową i zlokalizowaną w wielu miejscach, a także do jej konserwacji. Urządzenia klienckie, podłączone przewodowo lub bezprzewodowo do urządzenia QHora-301W, mogą łatwo uzyskać dostęp do sieci SD-WAN.QuWAN Orchestrator QuWAN Agent QVPN Client
Przejdź do strony quwan.qnap.com, aby wyświetlić stan podłączonych urządzeń na pulpicie nawigacyjnym. Użytkownik może zastosować ustawienia zbiorcze do wszystkich urządzeń, ustawić powiadomienia „push" i zdalnie rozwiązywać problemy. Zainstaluj aplikację QuWAN Agent w urządzeniach QNAP i skonfiguruj parametry ustawień, które mają być ze sobą połączone w sieci VPN Mesh (widok topologii w aplikacji QuWAN Orchestrator). Zainstaluj QVPN w urządzeniach mobilnych i na komputerach w celu łatwego połączenia z urządzeniem QHora-301W w celu uzyskania dostępu do zasobów VPN w wielu lokalizacjach.

* Konfiguracje Wi-Fi, zapory sieciowej i połączenia w urządzeniu QHora-301W będą obsługiwane w QuWAN Orchestrator od czwartego kwartału 2020 r.

Dzięki rozwiązaniu QuWAN niewymagającemu subskrypcji możesz wdrożyć VPN w wielu lokalizacjach

QuWAN można instalować na serwerach QNAP NAS, przełącznikach QGD i serwerach QuCPE*. Podczas pracy z zastosowaniem aplikacji QVPN, pracownicy zdalni mogą być łatwo podłączeni do SSL VPN za pośrednictwem komputera lub urządzenia mobilnego. Urządzenia w różnych lokalizacjach są elastycznie dzielone na segmenty w celu połączenia ich ze sobą w sieci składającej się z mikrosegmentów, niezależnie od tego, czy takie urządzenia znajdują się w biurach na całym świecie, czy po prostu w różnych działach w tym samym budynku.

*Przewiduje się, że serwery serii QuCPE będą dostępne w trzecim kwartale 2020 r.

QuWAN Orchestrator

Zarządzaj siecią przy użyciu platformy w chmurze do scentralizowanego zarządzania.

Serwer QuCPE

Wysokiej wydajności serwer VPN w siedzibie głównej.

NAS

Możliwość dodania oddziałów do infrastruktury VPN za pośrednictwem istniejącego serwera NAS.

Przełącznik QGD

Możliwość monitoringu i zastosowania VoIP w małych firmach (takich jak sklepy).

Router QHora

Zapewnia łatwe w użyciu funkcje VPN dla pracowników zdalnych.

QVPN

Użytkownicy mobilni mogą łączyć się z siecią SSL VPN przy użyciu komputerów biurowych, laptopów lub telefonów komórkowych.

Wdróż globalną topologię sieci QuWAN

QuWAN pozwala na łatwe i elastyczne wdrożenie globalnej topologii sieci w celu usprawnienia pracy w wielu krajach. W ramach globalnej domeny można utworzyć wiele regionów, a skonfigurowane regionalne centra automatycznie utworzą sieć VPN Mesh poprzez publiczne adresy IP. Połączenia z domeną globalną poprzez łącze między domenami wymagają tylko chińskie domeny z ograniczeniami internetowymi

 

Większy zasięg i szybsze połączenia Wi-Fi 6

Urządzenie QHora-301W obsługuje dwupasmową sieć Wi-Fi 6 802.11ax (2,4 GHz i 5 GHz) oraz MU-MIMO, zapewniając szybkość do 3600 Mb/s i pozwalając na jednoczesną obsługę większej liczby klientów Wi-Fi. Dzięki ośmiu antenom i technologii OFDMA model QHora-301W zapewnia większy zasięg sygnału Wi-Fi.

Uwaga: Rozwiązanie MU-MIMO jest dostępne tylko jeśli routery i klienci Wi-Fi obsługują MU-MIMO.

Sześć identyfikatorów SSID dla ustawień sieci VLAN oferuje płynne i bezpieczne połączenia

Urządzenie QHora-301W obsługuje korporacyjne punkty dostępu VAP (wirtualny punkt dostępu), pozwalając na uruchomienie do sześciu grup SSID (3 x 2,4 GHz i 3 x 5 GHz). Pracownicy IT mogą skonfigurować ustawienia VLAN dla każdego identyfikatora SSID, aby zapewnić grupom użytkowników/urządzeń stabilność połączenia, co jest niezbędne w sieciach o dużej gęstości i dużej liczbie jednoczesnych użytkowników.

Większe bezpieczeństwo

Model QHora-301W oferuje wiele wszechstronnych funkcji bezpieczeństwa.

 • Weryfikacja tożsamości QuWAN

  Zaloguj się do aplikacji QuWAN Orchestrator, dodając swój identyfikator QNAP do organizacji SD-WAN w Centrum kont.

 • Weryfikacja tożsamości urządzenia lokalnego

  Użyj konta lokalnego, aby zalogować się do urządzenia lokalnego.

 • Zarządzanie siecią QuWAN

  Utwórz bezpieczne zdalne połączenie VPN z urządzeniami obsługującymi wiele lokalizacji za pośrednictwem IPSec VPN.

 • Zarządzanie siecią QHora

  Obsługa zapory L3, NAT i przekazywania portów w celu poprawy bezpieczeństwa sieci LAN.

 • Autoryzacja dostępu do sieci bezprzewodowej

  Obsługa protokołów WEP, WPA / WPA2 / WPA3, Wi-Fi Enhanced Open (OWE) w celu zapewnienia bezpiecznej transmisji bezprzewodowej.

 • Autoryzacja dostępu QVPN

  Pracownicy zdalni mogą łatwo łączyć się z siecią SSL VPN za pośrednictwem komputera lub urządzenia mobilnego.

 • Zarządzanie aplikacjami urządzeń brzegowych

  Dzięki technologii L7 Firewall i DPI (Deep Packet Inspection) użytkownicy mogą ustawić wiele segmentów dla różnych aplikacji z czarnej listy; Funkcja kontroli rodzicielskiej ogranicza czas korzystania z sieci i zapewnia wytyczne dotyczące przeglądania dla dzieci.

Zarządzanie aplikacjami urządzeń brzegowych

OS QuRouter: Przyjazne w obsłudze zarządzanie routerem

Urządzenie QHora-301W korzysta z OS QuRouter, dostarczając przyjazny w obsłudze, internetowy interfejs graficzny, przejrzysty pulpit nawigacyjny i wskaźniki portów, zapewniając pomoc w codziennych zadaniach w zakresie zarządzania siecią. Dzięki OS QuRouter użytkownicy mogą nie tylko efektywnie zarządzać wszystkimi urządzeniami podłączonymi przewodowo i bezprzewodowo w czasie rzeczywistym, ale także konfigurować zaporę sieciową, VPN, zabezpieczenia i zaawansowane funkcje QuWAN.

 

Montaż przy użyciu uchwytu VESA umożliwia elastyczne zastosowania

Kompaktowy i nowoczesny wygląd sprawia, że model QHora-301W wpasowuje się idealnie w środowisko nowoczesnych cyfrowych domów i biur. Dzięki montażu przy użyciu uchwytu VESA, model QHora-301W można zainstalować w dowolnym miejscu, zarówno na biurkach, jak i ścianach, sufitach i pod stołami, co zapewnia efektywne wykorzystanie przestrzeni.Number of Ethernet Ports 6
CPU Qualcomm IPQ8072A Hawkeye 2 Quad-core 2.2 GHz 64-bit CPU
10GbE BASE-T (RJ45) 2
1GbE (RJ45) 4
Memory 1GB
Flash 4GB eMMC
Antenna 8 Internal Antennas
USB 3.2 Gen 1 port 2
Button Power, WPS, Reset
Power 12V DC
Power consumption 24W
Dimensions 250×180×48 mm
Weight 1.9kg
Packing weight 2.2kg
Operating Temperature 0°C ~ +40°C
Operating Humidity 5% to 95% non-condensing
Certifications JATE / CE / FCC / BSMI / NCC / IC / SRRC / CCC / VCCI / RCM
Wireless Standard 802.11a/b/g/n/ac/ax
Wireless Speed Rating AX3600
Wireless Speed 2.4 GHz 2.4G (1182Mbps): 4x4 (40MHz)
Wireless Speed 5 GHz 5G (2475Mbps): 4x4 (80MHz), 2x2 (160MHz)
Frequency Band 2.4 GHz
 • , dual band
Frequency Band 5 GHZ
 • , dual band
Wireless Bandwidth 20/40/80/160 MHz
Transmit Output Power Depends on country code
Antenna Type 8 Internal 5dBi Antennas 
Antenna Gain 2.4 GHz 4.5dBi
Antenna Gain 5 GHz 5.2dBi
Wi-Fi 6 (802.11ax)
 •  
Wi-Fi 5 (802.11ac)
 •  
SD-WAN
 •  


Gwarancja: Producenta (24m)
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
 • Producenci