• QNAP QHora-301W PROMOCJA

Symbol: QHORA-301W
1699.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Cena przesyłki 14
Przesyłka kurierska 14
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.15 kg

Aby przystosować się do nowych realiów tj. praca zdalna, firmy muszą zarówno wdrożyć zdalną sieć VPN, która zapewnia szybki dostęp użytkownikom w wielu lokalizacjach, jak i szybkie rozwiązanie na miejscu w firmie, obejmujące połączenia przewodowe i bezprzewodowe. Urządzenie QHora-301W obsługuje wysokiej szybkości połączenia Wi-Fi 6 i 10GbE, zapewniając jednocześnie sieci VPN SD-WAN klasy korporacyjnej, co pozwala na wdrożenie sieci VPN w wielu lokalizacjach za pośrednictwem chmury. Stanowiące ekonomiczne rozwiązanie model QHora-301W jest równocześnie solidną podstawą do tworzenia sieci nowej generacji.

Technologia QuWAN SD-WAN automatycznie nawiązuje bezpieczne połączenie VPN Mesh z urządzeniami QNAP w wielu lokalizacjach.

 

Obsługa dwupasmowej sieci Wi-Fi 6 802.11ax (2,4 GHz i 5 GHz), zapewniającej transfer z prędkością do 3600 Mb/s — 1,38 raza szybszy niż Wi-Fi 5 — oraz czterokrotnie większą liczbę jednoczesnych klientów Wi-Fi!

Uwaga: Maks. szybkość transferu klienta Wi-Fi korzystającego z jednego kanału 160 MHz.

Dwa porty 10GbE i cztery porty Gigabit na potrzeby elastycznego wdrażania sieci LAN i WAN.

Osiem anten zapewnia doskonały schemat zakresu i obsługuje Wi-Fi 6 na potrzeby sygnałów o dużym zasięgu.

Obsługa do sześciu grup SSID dla różnych ustawień VLAN.

 

W porównaniu do tradycyjnych routerów z skomplikowanymi ustawieniami IP, ###model_name## obsługuje Automatyczne Wyszukiwanie Urządzeń w sieciach WAN/LAN.

Witamy w nowej erze routerów!

Routery nowej generacji QNAP wykraczają poza zwykłe ustawienia IP i łączność Wi-Fi. Urządzenie QHora-301W oferuje wielofunkcyjne rozwiązanie, łącząc w sobie niesamowite nowe technologie na potrzeby zdalnej sieci VPN w wielu lokalizacjach oraz szybką łączność przewodową i bezprzewodową.

Ten nowej generacji router zapewnia...10GbE na potrzeby wdrażania wysokiej szybkości sieci LAN/WAN

Model QHora-301W zapewnia dwa porty 10GbE do elastycznego wdrażania sieci LAN/WAN.

Ten nowej generacji router zapewnia...Większy zasięg i szybsze połączenia Wi-Fi 6

Urządzenie QHora-301W obsługuje dwupasmową sieć Wi-Fi 6 802.11ax (2,4 GHz i 5 GHz) — 1,38x szybszy transfer niż Wi-Fi 5.

Ten nowej generacji router zapewnia...Darmowe rozwiązanie SD-WAN dla rozległych sieci VPN

Rozwiązanie SD-WAN jest przeznaczone nie tylko dla przedsiębiorstw. Urządzenie QHora-301W łączy w sobie rozwiązanie QNAP QuWAN ułatwiające zdalne połączenia VPN w wielu lokalizacjach.

Zmodernizuj sprzęt, wdrażając przystępny cenowo router SD-WAN!

Następnej generacji urządzenie QHora-301W obejmuje Wi-Fi 6, 10GbE i SD-WAN do obsługi zarówno biznesowych jak i zdalnych zastosowań sieciowych.

 

 

 

Na potrzeby infrastruktury IT w firmach

W porównaniu ze standardową międzylokacyjną siecią VPN wymagającą wysokich kosztów i skomplikowanej konfiguracji, urządzenie QHora-301W stosuje QuWAN do budowy wydajnej i niezawodnej infrastruktury IT, ułatwiając cyfrową transformację, rozbudowę na wiele lokalizacji i pracę zdalną.

 

Do pracy zdalnej

Urządzenie QHora-301W obsługuje sieć Wi-Fi 6, oferując większą szybkość transmisji bezprzewodowej dla urządzeń mobilnych i inteligentnych urządzeń domowych, umożliwiając pracę wielu użytkowników jednocześnie. Zdalni pracownicy mogą uzyskać dostęp do zasobów firmy w sieci LAN za pośrednictwem QuWAN, bez konieczności dokonywania skomplikowanych ustawień VPN.


Wysokiej klasy, czterordzeniowy procesor z pamięcią RAM o pojemności 1 GB

 

Zoptymalizowana wydajność sprzętowa na potrzeby wydajnego połączenia sieci przewodowych i bezprzewodowych

Urządzenie QHora-301W oferuje czterordzeniowy procesor klasy korporacyjnej Qualcomm 2,2 GHz z pamięcią RAM o pojemności 1 GB, zapewniając obsługę Wi-Fi 6 (802.11ax) i do 3600 Mb/s dwupasmowego transferu (2,4 GHz i 5 GHz). Dzięki dwóm portom 10GbE i czterem portom Gigabit model QHora-301W umożliwia elastyczne wdrażanie sieci LAN/WAN i optymalizację wydajności sieci przewodowej.

 

Wbudowane anteny w celu zapewnienia dużego zasięgu sygnału Wi-Fi

Dzięki ośmiu antenom model QHora-301W zapewnia doskonały bezprzewodowy schemat pokrycia i obsługuje Wi-Fi 6 o dalekim zasięgu sygnału.

 

Ciche działanie, bez nagrzewania

Model QHora-301W posiada konstrukcję bez wentylatora, zapewniając niemal bezgłośne działanie. Nawet w przypadku połączenia z wieloma urządzeniami model QHora-301W utrzymuje niezawodną wydajność w biurach i domach.

Dwa porty 10GbE spełniają potrzeby elastycznego wdrażania wydajnej sieci przewodowej

Dzięki dwóm portom 10GbE i dwóm portom Gigabit w konfiguracjach WAN/LAN model QHora-301W oferuje elastyczną konfigurację, umożliwiającą optymalne wdrożenie sieci.

 • Wysokiej szybkości sieć LAN

  Zbuduj szybką sieć intranet 10GbE poprzez podłączenie dwóch portów 10GbE do urządzeń 10GbE w sieci LAN oraz jednego portu Gigabit do sieci WAN w celu przyspieszenia udostępniania plików lub komunikacji pomiędzy stacjami roboczymi.

 • Usprawniony transfer plików pomiędzy lokalizacjami

  Stwórz szybką międzybiurową sieć VPN 10GbE, podłączając jeden port 10GbE do jednego urządzenia 10GbE w sieci LAN, a drugi port 10GbE do sieci WAN za pośrednictwem drugiego urządzenia QHora-301W w zdalnej lokalizacji, aby usprawnić tworzenie kopii zapasowych, synchronizację i udostępnianie plików w różnych lokalizacjach.

 • Automatyczna sieć VPN Mesh w wielu lokalizacjach

  Stwórz szybką sieć Intranet 10GbE i międzybiurowy VPN poprzez podłączenie dwóch portów 10GbE do urządzeń 10GbE w sieci LAN oraz dwóch portów Gigabit do sieci WAN. Przy włączonej funkcji SD-WAN porty Gigabit nie tylko obsługują inteligentną optymalizację WAN (w tym agregację, przełączanie awaryjne, równoważenie obciążenia i elastyczny routing statyczny), ale także optymalizują transmisję 10GbE LAN.

Wysokiej szybkości sieć LANUsprawniony transfer plików pomiędzy lokalizacjamiAutomatyczna sieć VPN Mesh w wielu lokalizacjach

Dzięki SD-WAN można szybciej wdrażać VPN na dużą skalę

Gdy firma rozszerza swoją działalność na pracę zdalną i operacje w trybie rozproszonej współpracy, staje przed wyzwaniem w zakresie wydajnego wdrożenia sieci VPN i szybkości połączenia. Skutecznie rozwiązuje te problemy technologia softwarowo definiowanej sieci WAN (SD-WAN) — bez konieczności stosowania kosztownych urządzeń VPN klasy korporacyjnej. Urządzenie QHora-301W korzysta z QuWAN (technologii SD-WAN firmy QNAP), która automatycznie wdraża połączone usługi sieci WAN i lokalizacje VPN za pośrednictwem połączeń sieciowych opartych na oprogramowaniu w celu osiągnięcia optymalnej przepustowości sieci i dużych prędkości transmisji. SD-WAN nie tylko zwiększa wydajność wdrażania IT i zarządzania w celu rozbudowy w wielu lokalizacjach, ale także zapewnia niezawodną infrastrukturę umożliwiającą cyfrową transformację i pracę zdalną.

 • Tradycyjna infrastruktura sieci VPN

  W związku z szybko rosnącym zapotrzebowaniem na sieć VPN w wielu lokalizacjach, tworzą się groźne wąskie gardła przepustowości spowodowane tradycyjną infrastrukturą sieciową skoncentrowaną w siedzibie firmy. Jednak małe i średnie przedsiębiorstwa nie mogą sobie pozwolić na sprzęt VPN klasy korporacyjnej na potrzeby wdrażania sieci VPN w wielu lokalizacjach.

 • Infrastruktura QuWAN SD-WAN

  Technologia QNAP SD-WAN, QuWAN, zapewnia pełną topologię sieci VPN Mesh, która dobrze sprawdza się w skomplikowanych sieciach, gdzie wszyscy współpracownicy muszą się ze sobą komunikować, prowadząc do opłacalnego i niezawodnego wdrożenia IT.

Korzystając z wielu urządzeń QHora-301W możesz wdrożyć elastyczną topologię sieci VPN Mesh

Wdrażanie wielu modeli QHora-301W w różnych lokalizacjach zapewnia nie tylko szybką sieć przewodową i bezprzewodową, ale również połączenie topologii VPN Mesh za pośrednictwem SD-WAN. W środowisku domowym model QHora-301W, pełniąc funkcję urządzenia brzegowego, oferuje firmom domowe połączenie Wi-Fi i VPN, pozwalając pracownikom zdalnym czerpać optymalne korzyści z obu środowisk.

Inteligentna optymalizacja sieci WAN

Urządzenie QHora-301W na pierwszym miejscu stawia stabilne działanie sieci Mesh VPN. QuWAN oferuje inteligentną optymalizację WAN, zapewniającą stabilność transmisji dwóch portów 10GbE i czterech portów Gigabit.

Uwaga:
1. Można elastycznie podłączyć do sieci LAN lub WAN jeden port 10GbE i dwa porty Gigabit.
2. Uwaga: Model QHora-301W będzie obsługiwać funkcję routingu opartego na aplikacjach od pierwszego kwartału 2021 roku.

 • Agregacja WAN

  Połączenie szerokości pasma różnych dostawców usług internetowych umożliwia optymalizację szybkości i wydajności połączenia WAN.

 • Routing w oparciu o aplikacje

  Możliwość ustalania priorytetów w zakresie wykorzystania przepustowości dla zadań o wysokim priorytecie poprzez automatyczne wykrywanie aplikacji użytkownika końcowego.

 • Automatyczne przełączanie awaryjne w sieci WAN

  Możliwość zintegrowania hybrydowych sieci Multi WAN (np. ADSL od różnych dostawców usług internetowych), które automatycznie łączą się z innymi dostępnymi usługami w przypadku rozłączenia usługi.

Scentralizowana aplikacja QuWAN Orchestrator na potrzeby wydajnego zarządzania w chmurze

QuWAN Orchestrator to zaawansowana i wygodna platforma w chmurze do scentralizowanego zarządzania siecią, umożliwiająca pracownikom działu IT zdalne wdrażanie brzegowych urządzeń sieciowych i zarządzanie nimi. Bezobsługowa alokacja umożliwia pracownikom działu IT łatwe tworzenie dużej sieci WAN zdalnie i bez udziału personelu w każdej lokalizacji. Pracownicy działu IT mogą także monitorować przepustowość, ustawiać parametry i analizować ruch sieciowy na jednej platformie, idealnie dostosowanej do zarządzania siecią wielonarodową i zlokalizowaną w wielu miejscach, a także do jej konserwacji. Urządzenia klienckie, podłączone przewodowo lub bezprzewodowo do urządzenia QHora-301W, mogą łatwo uzyskać dostęp do sieci SD-WAN.QuWAN Orchestrator QuWAN Agent QVPN Client
Przejdź do strony quwan.qnap.com, aby wyświetlić stan podłączonych urządzeń na pulpicie nawigacyjnym. Użytkownik może zastosować ustawienia zbiorcze do wszystkich urządzeń, ustawić powiadomienia „push" i zdalnie rozwiązywać problemy. Zainstaluj aplikację QuWAN Agent w urządzeniach QNAP i skonfiguruj parametry ustawień, które mają być ze sobą połączone w sieci VPN Mesh (widok topologii w aplikacji QuWAN Orchestrator). Zainstaluj QVPN w urządzeniach mobilnych i na komputerach w celu łatwego połączenia z urządzeniem QHora-301W w celu uzyskania dostępu do zasobów VPN w wielu lokalizacjach.

* Konfiguracje Wi-Fi, zapory sieciowej i połączenia w urządzeniu QHora-301W będą obsługiwane w QuWAN Orchestrator od czwartego kwartału 2020 r.

Dzięki rozwiązaniu QuWAN niewymagającemu subskrypcji możesz wdrożyć VPN w wielu lokalizacjach

QuWAN można instalować na serwerach QNAP NAS, przełącznikach QGD i serwerach QuCPE*. Podczas pracy z zastosowaniem aplikacji QVPN, pracownicy zdalni mogą być łatwo podłączeni do SSL VPN za pośrednictwem komputera lub urządzenia mobilnego. Urządzenia w różnych lokalizacjach są elastycznie dzielone na segmenty w celu połączenia ich ze sobą w sieci składającej się z mikrosegmentów, niezależnie od tego, czy takie urządzenia znajdują się w biurach na całym świecie, czy po prostu w różnych działach w tym samym budynku.

*Przewiduje się, że serwery serii QuCPE będą dostępne w trzecim kwartale 2020 r.

QuWAN Orchestrator

Zarządzaj siecią przy użyciu platformy w chmurze do scentralizowanego zarządzania.

Serwer QuCPE

Wysokiej wydajności serwer VPN w siedzibie głównej.

NAS

Możliwość dodania oddziałów do infrastruktury VPN za pośrednictwem istniejącego serwera NAS.

Przełącznik QGD

Możliwość monitoringu i zastosowania VoIP w małych firmach (takich jak sklepy).

Router QHora

Zapewnia łatwe w użyciu funkcje VPN dla pracowników zdalnych.

QVPN

Użytkownicy mobilni mogą łączyć się z siecią SSL VPN przy użyciu komputerów biurowych, laptopów lub telefonów komórkowych.

Wdróż globalną topologię sieci QuWAN

QuWAN pozwala na łatwe i elastyczne wdrożenie globalnej topologii sieci w celu usprawnienia pracy w wielu krajach. W ramach globalnej domeny można utworzyć wiele regionów, a skonfigurowane regionalne centra automatycznie utworzą sieć VPN Mesh poprzez publiczne adresy IP. Połączenia z domeną globalną poprzez łącze między domenami wymagają tylko chińskie domeny z ograniczeniami internetowymi

 

Większy zasięg i szybsze połączenia Wi-Fi 6

Urządzenie QHora-301W obsługuje dwupasmową sieć Wi-Fi 6 802.11ax (2,4 GHz i 5 GHz) oraz MU-MIMO, zapewniając szybkość do 3600 Mb/s i pozwalając na jednoczesną obsługę większej liczby klientów Wi-Fi. Dzięki ośmiu antenom i technologii OFDMA model QHora-301W zapewnia większy zasięg sygnału Wi-Fi.

Uwaga: Rozwiązanie MU-MIMO jest dostępne tylko jeśli routery i klienci Wi-Fi obsługują MU-MIMO.

Sześć identyfikatorów SSID dla ustawień sieci VLAN oferuje płynne i bezpieczne połączenia

Urządzenie QHora-301W obsługuje korporacyjne punkty dostępu VAP (wirtualny punkt dostępu), pozwalając na uruchomienie do sześciu grup SSID (3 x 2,4 GHz i 3 x 5 GHz). Pracownicy IT mogą skonfigurować ustawienia VLAN dla każdego identyfikatora SSID, aby zapewnić grupom użytkowników/urządzeń stabilność połączenia, co jest niezbędne w sieciach o dużej gęstości i dużej liczbie jednoczesnych użytkowników.

Większe bezpieczeństwo

Model QHora-301W oferuje wiele wszechstronnych funkcji bezpieczeństwa.

 • Weryfikacja tożsamości QuWAN

  Zaloguj się do aplikacji QuWAN Orchestrator, dodając swój identyfikator QNAP do organizacji SD-WAN w Centrum kont.

 • Weryfikacja tożsamości urządzenia lokalnego

  Użyj konta lokalnego, aby zalogować się do urządzenia lokalnego.

 • Zarządzanie siecią QuWAN

  Utwórz bezpieczne zdalne połączenie VPN z urządzeniami obsługującymi wiele lokalizacji za pośrednictwem IPSec VPN.

 • Zarządzanie siecią QHora

  Obsługa zapory L3, NAT i przekazywania portów w celu poprawy bezpieczeństwa sieci LAN.

 • Autoryzacja dostępu do sieci bezprzewodowej

  Obsługa protokołów WEP, WPA / WPA2 / WPA3, Wi-Fi Enhanced Open (OWE) w celu zapewnienia bezpiecznej transmisji bezprzewodowej.

 • Autoryzacja dostępu QVPN

  Pracownicy zdalni mogą łatwo łączyć się z siecią SSL VPN za pośrednictwem komputera lub urządzenia mobilnego.

 • Zarządzanie aplikacjami urządzeń brzegowych

  Dzięki technologii L7 Firewall i DPI (Deep Packet Inspection) użytkownicy mogą ustawić wiele segmentów dla różnych aplikacji z czarnej listy; Funkcja kontroli rodzicielskiej ogranicza czas korzystania z sieci i zapewnia wytyczne dotyczące przeglądania dla dzieci.

Zarządzanie aplikacjami urządzeń brzegowych

OS QuRouter: Przyjazne w obsłudze zarządzanie routerem

Urządzenie QHora-301W korzysta z OS QuRouter, dostarczając przyjazny w obsłudze, internetowy interfejs graficzny, przejrzysty pulpit nawigacyjny i wskaźniki portów, zapewniając pomoc w codziennych zadaniach w zakresie zarządzania siecią. Dzięki OS QuRouter użytkownicy mogą nie tylko efektywnie zarządzać wszystkimi urządzeniami podłączonymi przewodowo i bezprzewodowo w czasie rzeczywistym, ale także konfigurować zaporę sieciową, VPN, zabezpieczenia i zaawansowane funkcje QuWAN.

 

Montaż przy użyciu uchwytu VESA umożliwia elastyczne zastosowania

Kompaktowy i nowoczesny wygląd sprawia, że model QHora-301W wpasowuje się idealnie w środowisko nowoczesnych cyfrowych domów i biur. Dzięki montażu przy użyciu uchwytu VESA, model QHora-301W można zainstalować w dowolnym miejscu, zarówno na biurkach, jak i ścianach, sufitach i pod stołami, co zapewnia efektywne wykorzystanie przestrzeni.Number of Ethernet Ports 6
CPU Qualcomm IPQ8072A Hawkeye 2 Quad-core 2.2 GHz 64-bit CPU
10GbE BASE-T (RJ45) 2
1GbE (RJ45) 4
Memory 1GB
Flash 4GB eMMC
Antenna 8 Internal Antennas
USB 3.2 Gen 1 port 2
Button Power, WPS, Reset
Power 12V DC
Power consumption 24W
Dimensions 250×180×48 mm
Weight 1.9kg
Packing weight 2.2kg
Operating Temperature 0°C ~ +40°C
Operating Humidity 5% to 95% non-condensing
Certifications JATE / CE / FCC / BSMI / NCC / IC / SRRC / CCC / VCCI / RCM
Wireless Standard 802.11a/b/g/n/ac/ax
Wireless Speed Rating AX3600
Wireless Speed 2.4 GHz 2.4G (1182Mbps): 4x4 (40MHz)
Wireless Speed 5 GHz 5G (2475Mbps): 4x4 (80MHz), 2x2 (160MHz)
Frequency Band 2.4 GHz
 • , dual band
Frequency Band 5 GHZ
 • , dual band
Wireless Bandwidth 20/40/80/160 MHz
Transmit Output Power Depends on country code
Antenna Type 8 Internal 5dBi Antennas 
Antenna Gain 2.4 GHz 4.5dBi
Antenna Gain 5 GHz 5.2dBi
Wi-Fi 6 (802.11ax)
 •  
Wi-Fi 5 (802.11ac)
 •  
SD-WAN
 •  


Gwarancja: Producenta (24m)
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
 • Producenci