• Punkt dostępowy TP-Link EAP613

Symbol: EAP613
454.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 2-3 dni
Cena przesyłki 0
Darmowy Paczkomat 0
Darmowa przesyłka kurierska 0
Paczkomat Inpost 8.99
Przesyłka kurierska 14
Przesyłka kurierska1 16
Przesyłka kurierska pobraniowa 18
Dostępność 3 szt.
TP-link strona producenta

Punkt dostępowy TP-Link EAP613

Zmodernizuj sieć bezprzewdową do WiFi 6 o prędkości sięgającej 1775Mb/s z TP-Link EAP613. Każde działanie w sieci będzie odczuwalnie płynniejsze. Wi-Fi 6 oferuje dostęp do takich funkcji jak OFDMA i MU-MIMO, co przekłada się na możliwość łączenia się większej liczby klientów także w środowiskach mocno obciążonych ruchem sieciowym (przestrzenie biurowe, pensjonaty czy też małe kliniki). Oznacza to większe prędkości, więcej połączonych urządzeń oraz niższe opóźnienia.

image

Integracja z platformą Omada SDN

Platforma Omada Software Defined Networking (SDN) integruje ze sobą urządzenia sieciowe takie jak Punkty dostępowe, przełączniki i routery aby zapewnić w 100% scentralizowane zarządzanie w chmurze i wysoce skalowalną sieć zarządzaną z jednego interfejsu.

image

Automatyczny wybór kanału i regulacja mocy optymalizują wydajność

Zapewnia wysoką wydajność sieci bezprzewodowej, redukując jednocześnie zakłócenia WiFi, poprzez automatyczne dostosowanie ustawień kanałów i poziomów mocy transmisji sąsiednich punktów dostępowych w tej samej sieci.

image

Łatwe parowanie, mniej przewodów

W oparciu o technologię Mesh, Omada EAP nie wymagają dodatkowych przewodów, dzięki bezprzewodowemu przesyłaniu dalej Twojego sygnału WiFi w celu ułatwienia montażu w miejscach, gdzie trudno jest doprowadzić kable. Inteligentna optymalizacja wybiera najlepszą ścieżkę pomiędzy punktami dostępowymi EAP, a Self-healing zapewnia aby pozostały online, nawet gdy jeden punkt dostępowy przestanie działać.

image

Płynne przełączanie dzięki Szybkiemu Roamingowi

Zapewnia użytkownikom nieprzerwany streaming, gdy poruszają się w pobliżu poprzez przełączanie ich urządzeń automatycznie do punktów dostępowych z optymalnym sygnałem.

image

Ultrakompaktowa konstrukcja

Wyjątkowa wydajność i kompaktowa konstrukcja zapewniają prostą instalację WiFi przy jednoczesnej oszczędności miejsca. Elegancki wygląd sprawia, że EAP613 doskonale wkomponuje się w każde nowoczesne biuro, hotel, salę lekcyjną i kawiarnię.

image

Zwiększone bezpieczeństwo i wydajność sieci

Sieć dla gości zapewnia rozszerzone bezpieczeństwo użytkownikom. Różne SSID pozwalają na łatwe zarządzanie. Strona powitalna (włączając SMS, Facebook WiFi i Voucher) oraz uwierzytelnianie 802.1x pomagają zachować autoryzację gości i ich dostęp do sieci. Rozwiń swój biznes dzięki niestandardowej stronie reklamowej. Dzięki zaawansowanym zabezpieczeniom klasy enterprise, WPA3 zapewnia wzmocnione bezpieczeństwo danych dla niezabezpieczonych do tej pory hotspotów WiFi. Dwupasmowe urządzenia są automatyczne łączone z szerszym pasmem 5 GHz, co daje im dostęp do szybszych połączeń. Mocno obciążona ruchem danych sieć działa płynnie i bez zakłóceń nawet wtedy, gdy jest z nią połączonych wiele urządzeń.

image

Parametry
Gwarancja producenta 60 miesięcy
Porty 1x RJ-45 10/100/1000Mb/s Ethernet
Dodatkowe informacje Certyfikaty: CE, FCC, RoHS
Wymiary 160 x 160 x 33,6 mm
Kolor biały
Zasilanie 802.3at PoE | 48 V Pasywne PoE | 12 V / 1 A DC (Zasilacz NIE znajduje się w zestawie)
Standardy bezprzewodowe IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax
Antena 4 anteny wewnętrzne
Przyciski Przycisk Reset
Prędkość transmisji 5 GHz: do 1201Mb/s | 2,4 GHz: do 574Mb/s
Częstotliwość pracy 2.4/5.0 GHz
Pobór prądu 11,0W (PoE) | 9,9W (DC)
Zestaw zawiera zestaw montażowy, instrukcja instalacji
Maksymalna prędkość transmisji 1201 Mb/s
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie