• Punkt dostępowy TP-Link EAP610

Symbol: EAP610
Brak towaru
470.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 2-3 dni
Cena przesyłki 0
Darmowy Paczkomat 0
Darmowa przesyłka kurierska 0
Paczkomat Inpost 8.99
Przesyłka kurierska 14
Przesyłka kurierska1 16
Przesyłka kurierska pobraniowa 18
Dostępność 0 szt.
TP-link strona producenta

TP-Link EAP610

TP-Link EAP610 to dwupasmowy, bezprzewodowy punkt dostępowy z możliwością montażu na suficie. WiFi 6 zapewnia wyższą prędkość, mniejsze opóźnienia i większą pojemność. Zmodernizuj sieć bezprzewdową do WiFi 6 o prędkości sięgającej 1775Mb/s. Każde działanie w sieci będzie odczuwalnie płynniejsze.

image

Większa wydajność dla wielu urządzeń

Funkcja Wi-Fi 6 oferuje dostęp do takich funkcji jak OFDMA i MU-MIMO, co przekłada się na możliwość łączenia się większej liczby klientów także w środowiskach mocno obciążonych ruchem sieciowym (przestrzenie biurowe, pensjonaty czy też małe kliniki). Oznacza to większe prędkości, więcej połączonych urządzeń oraz niższe opóźnienia.

image

Integracja z platformą Omada SDN

Platforma Omada Software Defined Networking (SDN) integruje ze sobą urządzenia sieciowe takie jak Punkty dostępowe, przełączniki i routery aby zapewnić w 100% scentralizowane zarządzanie w chmurze i wysoce skalowalną sieć zarządzaną z jednego interfejsu.

image

Łatwe parowanie, mniej przewodów

W oparciu o technologię Mesh, Omada EAP nie wymagają dodatkowych przewodów, dzięki bezprzewodowemu przesyłaniu dalej Twojego sygnału WiFi w celu ułatwienia montażu w miejscach, gdzie trudno jest doprowadzić kable.

image

Optymalizacja wydajności sieci

Inteligentna optymalizacja wybiera najlepszą ścieżkę pomiędzy punktami dostępowymi EAP, a Self-healing zapewnia aby pozostały online nawet gdy jeden punkt dostępowy przestanie działać.

image

Płynne przełączanie dzięki Szybkiemu Roamingowi

Zapewnia użytkownikom nieprzerwany streaming, gdy poruszają się w pobliżu poprzez przełączanie ich urządzeń automatycznie do punktów dostępowych z optymalnym sygnałem.

image

Wzmocnione bezpieczeństwo i wydajność sieci

Sieć dla gości zapewnia rozszerzone bezpieczeństwo użytkownikom. Różne SSID pozwalają na łatwe zarządzanie. Strona powitalna (włączając SMS, Facebook WiFi i Voucher) oraz uwierzytelnianie 802.1x pomagają zachować autoryzację gości i ich dostęp do sieci. Rozwiń swój biznes dzięki niestandardowej stronie reklamowej. Dzięki zaawansowanym zabezpieczeniom klasy enterprise, WPA3 zapewnia wzmocnione bezpieczeństwo danych dla niezabezpieczonych do tej pory hotspotów WiFi. Dwupasmowe urządzenia są automatyczne łączone z szerszym pasmem 5 GHz, co daje im dostęp do szybszych połączeń. Mocno obciążona ruchem danych sieć działa płynnie i bez zakłóceń nawet wtedy, gdy jest z nią połączonych wiele urządzeń. Airtime Fairness poprawia wydajność sieci, ograniczając nieefektywne wykorzystywanie przepustowości pasm.

image


Parametry
Gwarancja producenta 60 miesięcy
Porty 1x RJ-45 10/100/1000Mb/s Ethernet
Dodatkowe informacje Certyfikaty CE, FCC, RoHS
Wymiary 243 x 243 x 64 mm
Kolor biały
Zasilanie PoE 802.3at | 12 V/1 A DC
Standardy bezprzewodowe IEEE 802.11a/b/g/n/ac/ax
Przyciski Przycisk Reset
Prędkość transmisji 5 GHz: do 1201Mb/s | 2,4 GHz: do 574Mb/s
Szyfrowanie i zabezpieczenia WEP, WPA-Personal/Enterprise, WPA2-Personal/Enterprise, WPA3-Personal/Enterprise
Częstotliwość pracy 2.4/5.0 GHz
Pobór prądu 12,8 W (PoE); 10,8 W (zasilacz DC)
Zestaw zawiera zasilacz, zestaw montażowy, instrukcja instalacji
Maksymalna prędkość transmisji 1201 Mb/s
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie