• Moduł światowodowy dwukierunkowy SFP, WDM TP-Link TL-SM321A

Symbol: TL-SM321A
77.00
szt. Do przechowalni
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 0
Darmowy Paczkomat 0
Darmowa przesyłka kurierska 0
Paczkomat Inpost 8.99
Przesyłka kurierska 14
Przesyłka kurierska pobraniowa 18
Dostępność 2 szt.
TP-link strona producenta

Moduł światowodowy dwukierunkowy SFP, WDM TP-Link TL-SM321A

Moduł TL-SM321A TP-LINK wspiera najnowszy standard 1000Base-BX. Dwukierunkowa transmisja danych dokonywana jest na pojedynczym włóknie światłowodu, przy wykorzystaniu różnych długości fal. Wykorzystując takie urządzenia firmy TP-LINK jak routery, przełączniki lub media konwertery, dystans transmisji może zwiększyć się do 10km. Urządzenie zapewnia dużą prędkość i wydajność przesyłu danych.

image

Parametry


Dodatkowe informacje Maks. długość kabla: 10 000 m | Certyfikaty FCC, CE
Kolor srebrny
Zasilanie 3,3V
Prędkość transmisji 1,25Gb/s
Typ urządzenia moduł światłowodowy
Standardy IEEE IEEE 802.3z
Standardy i protokoły CSMA/CD, TCP/IP
Rodzaj złącza LC/UPC
Długość fali 1550nm Tx / 1310nm Rx
Typ światłowodu wielomodowy
Temperatura pracy 0°C do 70°C
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci