• Konwerter TP-Link MC112CS

Symbol: MC112CS
Brak towaru
124.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 2-3 dni
Cena przesyłki 0
Darmowy Paczkomat 0
Darmowa przesyłka kurierska 0
Paczkomat Inpost 8.99
Przesyłka kurierska 14
Przesyłka kurierska1 16
Przesyłka kurierska pobraniowa 18
Dostępność 0 szt.
TP-link strona producenta

Media konwerter WDM Fast Ethernet MC112CS

Media konwerter MC112CS umożliwia zamianę sygnału optycznego 100BASE-FX na sygnał 100Base-TX przewodzony kablem miedzianym i w odwrotnym kierunku. Dzięki wykorzystaniu technologii WDM urządzenie zarówno wysyła jak i odbiera dane na jednym włóknie światłowodowym. Pozwala to zaoszczędzić połowę kosztów przeznaczonych na okablowanie. Pracując zgodnie ze standardami IEEE 802.3u 10/100Base-TX oraz 100Base-FX konwerter wykorzystuje jednomodowy światłowód ze złączami SC. Zgodnie ze specyfikacją długofalowej transmisji optycznej LX zapewnia szybką prędkość przewodowej transmisji danych. Urządzenie wysyła sygnały o długości fali 1310nm, a odbiera o długości fali 1550nm. W związku z tym, urządzenie do którego podłączony jest konwerter musi wysyłać sygnały o długości fali 1550nm, natomiast odbierać o długości fali 1310nm. Przykładowym urządzeniem TP-LINK współpracującym z konwerterem MC112CS jest konwerter MC111CS. Funkcje Link Fault Passthrough oraz Far End Fault minimalizują straty sygnału wynikające z błędów połączeń. Wsparcie technologii WDM umożliwia przesyłanie oraz odbieranie danych na pojedynczym włóknie światłowodu. Konwerter MC112CS może pracować jako urządzenie wolnostojące, lub być montowane w szafie 19" TP-LINK. Posiada funkcję automatycznej negocjacji szybkości połączeń i automatycznego krosowania (Auto MDI/MDI-X).

image

Parametry
Gwarancja producenta 60 miesięcy
Porty 1x RJ-45 100M (Auto MDI/MDIX) | 1x SC/UPC 100M
Dodatkowe informacje zwiększenie zasięgu światłowodu - 20 km
Wymiary 94,5 x 73 x 27 mm
Zasilanie zasilacz zewnętrzny
Typ urządzenia media konwerter
Standardy i protokoły IEEE 802.3, 802.3u, 802.3x
Pobór prądu maksymalnie 2,41W
Długość fali 1310nm Tx / 1550nm Rx
Typ światłowodu jednomodowy
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie