• Kontroler sprzętowy TP-Link Omada Cloud OC300

Symbol: OC300
Brak towaru
935.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 2-3 dni
Cena przesyłki 0
Darmowy Paczkomat 0
Darmowa przesyłka kurierska 0
Paczkomat Inpost 8.99
Przesyłka kurierska 14
Przesyłka kurierska1 16
Przesyłka kurierska pobraniowa 18
Dostępność 0 szt.
TP-link strona producenta

TP-Link Omada Cloud OC300

Poprzez platformę do programowego sterowania infrastrukturą sieciową kontroler sprzętowy OC300 zapewnia możliwość w pełni scentralizowanego zarządzania punktami dostępowymi, przełącznikami i bramami sieciowymi — i to z wykorzystaniem tylko jednego interfejsu. Nawet do 500 urządzeń i 15000 klientów zarządzanych centralnie. Nie wymaga użycia komputera/serwera

image

Jeszcze większa wygodna dzięki chmurze hybrydowej

Zdalna kontrola nad siecią w chmurze z dowolnego miejsca na świecie to już rzeczywistość — taką możliwość zapewnia technologia chmury hybrydowej. Zarządzając lokalnie siecią nie musisz się obawiać o jej bezpieczeństwo i stabilność działania.

image

Konstrukcja najwyżej jakości

Zaawansowana konstrukcja i najnowszy chipset sprawiają, że OC300 to urządzenie idealne do zarządzania nawet najbardziej wymagającą siecią firmową. Możliwość montażu w szafie rack lub na blacie daje dużą swobodę szukania odpowiedniej lokalizacji dla urządzenia.

image

Łatwe i inteligentne monitorowanie stanu sieci

Łatwy w użytkowaniu panel jest bardzo pomocny w stałym monitorowaniu stanu sieci, sprawdzaniu poziomu zużycia przepustowości sieci i natężenia ruchu, uzyskiwaniu dostępu do dzienników ze statystykami sieci, otrzymywaniu powiadomień i ostrzeżeń, a nawet w śledzeniu kluczowych dla rozwoju firmy danych. Topologia sieci pozwala specjalistom ds. IT na szybką diagnozę ewentualnych problemów z nawiązywaniem połączeń.

image

Przemyślane udogodnienia dla intuicyjnej kontroli nad siecią

Zadbaj o sprawne działanie sieci bez konieczności odwiedzin poszczególnych siedzib czy też osobnej konfiguracji urządzeń. Zwiększ elastyczność i efektywność przetwarzania procesów związanych z funkcjonowaniem sieci. Zautomatyzuj wszystkie działania, aby nie tracić czasu na ręczne konfiguracje.


image

Parametry
Gwarancja producenta 60 miesięcy
Porty 2x RJ-45 | 1x USB 3.0
Dodatkowe informacje Do 500 punktów dostępowych Omada, przełączników JetStream i routerów SafeStream | Automatyczne wykrywanie urządzeń | Grupowe aktualizacje firmware'ów | Inteligentne monitorowanie stanu sieci | Certyfikaty: CE, FCC, RoHS
Wymiary 294 x 180 x 44 mm
Kolor czarny
Zasilanie 100-240V, 50/60Hz
Zestaw zawiera przewód zasilający, kabel Ethernet, instrukcja szybkiej konfiguracji, zestaw do montażu w szafie rack
Temperatura pracy 0°C do 50°C
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie