• DYKTAFON CYFROWY PHILIPS DVT6510 8GB USB SZAMPAŃSKO-SREBRNY

Symbol: Z29364
Brak towaru
828.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 1-2 dni
Cena przesyłki 14
Kurier 14
Kurier Pobranie 18
Dostępność Brak towaru
Waga 0.15 kg

Doskonałe rejestrowanie muzyki

Uchwyć muzykę w doskonałej jakości I idealnej czystości z trzema mikrofonami wysokiej jakości. Pilot umożliwia zdalne sterowanie urządzeniem. Nagrywanie muzyki Hi-Fi w najlepszym wydaniu

image

Trzy mikrofony Hi-Fi dla najlepszego nagrywania muzyki w tej klasie

Do nagrywania muzyki w jakości zbliżonej do CD-Audio potrzebne jest kilka ważnych czynników: wysoki współczynnik signal-to-noise, dynamiczne mikrofony do wychwycenia miękkich tonów a także głośnych perkusji, wysokiej jakości sposób montażu mikrofonu, tłumiący drgania przenoszone przez obudowę oraz mocna separacja kanałów lewego i prawego, dla dobrego efektu stereo.

Czujnik ruchu do automatycznego ustawiania czułości mikrofonu

Wbudowany czujnik ruchu wykrywa kiedy dyktafon jest trzymany w dłoni bądź położony na stole i dobiera do tego czułość mikrofonu aby zapobiec wszelkim zakłóceniom w rejestracji dźwięku.

image
image

Funkcja pre-record, aby nigdy nie przegapić ani słowa

Funkcja pre-record pozwala Ci na nagrywanie ostatnich 5 sekund przed włączeniem nagrywania. Urządzenie przełącza się w tryb spoczynku i nagrywa 5 sekundową pętle, bez zapisywania jej. Naciśnij przycisk rejestracji aby zapisać ostatnio nagraną pętle. Ta funkcja umożliwia nagrywanie ważnych części rozmowy, które mogłyby przypadkowo zostać ominięte.

Nagrywanie MP3 dla łatwego odtwarzania i udostępniania plików

Zapisuj swoje nagrania w formacie MP3. Ten popularny format pozwala Ci na odtworzenie plików na prawie wszystkich urządzenia a także na łatwe dzielenie się nimi z innymi.

image
image

Duży kolorowy wyświetlacz dla łatwej i intuicyjnej obsługi.

Duży kolorowy wyświetlacz zapewnia wyraźny podgląd wszystkich informacji. Interfejs użytkownika dostępny jest w 8 językach i jest zoptymalizowany do łatwej i intuicyjnej obsługi urządzenia.

Bezprzewodowy pilot zdalnego sterowania dla zdalnej kontroli urządzenia

Dołączony pilot zdalnego sterowania pozwala umieścić Ci dyktafon w dowolnym miejscu i sterowanie nim z innego miejsca - startuj, stopuj i pauzuj nagrywanie bez konieczności przebywania koło dyktafonu.

image
image

Akumulator litowo-polimerowy do bardzo długiego nagrywania

Akumulator litowo-polimerowy o wysokiej pojemności może być w łatwy sposób naładowany poprzez złącze USB. Gwarantuje on długi czas nagrywania i gotowość do pracy kiedy tylko chcesz.

Plug and play w systemach Windows, Mac OS i Linux

Dzięki funkcji Plug and Play w systemach operacyjnych Windows, Mac OS, Linux, możesz w łatwy sposób zarządzać nagraniami bez instalowania dodatkowego oprogramowania. Dyktafon jest automatycznie wyświetlany jako dysk przenośny po podłączeniu do komputera przez złącze USB. Możesz go także używać do przechowywania, i współdzielenia plików.

image
image

8GB wbudowanej pamięci - aż to 88 dni nagrywania

Nagraj i przechowaj aż do 88 dni ciągłych nagrań dzięki wbudowanej pamięci 8gb.

Slot kart pamięci MicroSD dla wirtualnie nieskończonej pojemności

Wirtualnie nieskończona pojemność dzięki slotowi kart pamięci MicroSD wspierającemu karty do 32GB.

image
image

Metalowa konstrukcja dla ekstra wytrzymałości

Solidna i lekka konstrukcja maksymalizuje komfort, a metalowa powierzchnia tworzy solidną powłokę wokół urządzenia.

Adapter XLR dla łatwego nagrywania z zewnętrznych źródeł dźwięku

Adapter XLR umożliwia Ci bezpośrednie podłączenie instrumentów do dyktafonu dla nagrań lepszej jakości. Idealnie nadaje się do nagrywania gitar elektrycznych bądź keyboardów.

image
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie
  • Producenci