• Chłodzenie wodne Arctic Liquid Freezer II 240 RGB

Symbol: ACFRE00098A
Brak towaru
561.00
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 2-3 dni
Cena przesyłki 0
Darmowy Paczkomat 0
Darmowa przesyłka kurierska 0
Paczkomat Inpost 8.99
Przesyłka kurierska 14
Przesyłka kurierska1 16
Przesyłka kurierska pobraniowa 18
Dostępność 0 szt.

Arctic Liquid Freezer II

Liquid Freezer II RGB łączy wydajność, wielokrotnie nagradzanej pompy PWM Liquid Freezer II z nowymi wentylatorami RGB zoptymalizowanymi pod kątem ciśnienia statycznego, oferując nowoczesny design i  zachowując przy tym niski poziom hałasu i równie niskie temperatury. Wydajna pompa zapewnia mniejsze buczenie podczas pracy i wyższą wydajność. Podobnie jak pozostałe komponenty, pompa jest również sterowana poprzez PWM. Prowadzi to do znacznie niższego poziomu hałasu nawet przy dużych obciążeniach oraz niższego zużycia energii - 0,8 W bez obciążenia, 2,3 W przy normalnym obciążeniu i maksymalnie 4,8 W przy pełnym obciążeniu. Radiator o grubości 38 mm i dużej gęstości żeber. Oznacza, że w obwodzie można zużyć większą ilość wody, a powierzchnię chłodzenia można znacznie zwiększyć. Woda ma znacznie wyższą pojemność cieplną niż aluminium czy miedź. Prowadzi to do wolniejszego wzrostu temperatury.

image

Wentylator VRM

Małe wentylatory posiadają opinię szczególnie głośnych i niezbyt trwałych. Jednak specjalnie opracowany dla Liquid Freezer II cichy i wytrzymały wentylator diagonalny jest tak samo wytrzymały jak inne wentylatory. Wentylator jest sterowany PWM i może chłodzić przekładniki napięciowe i obszar podstawy prawie niesłyszalnie do 15°C. Jest to szczególnie istotne podczas podkręcania procesora, lub korzystaniu z obudów ze słabym przepływem powietrza, co powoduje wyższe obciążenie.

image

Wysokiej jakości węże

Wzmocnione włóknem, długie rurki EPDM Liquid Freezer II umożliwiają instalację nawet w dużych obudowach i skutecznie zapobiegają parowaniu chłodziwa, dzięki czemu nie musisz się martwić o jego uzupełnianie. Ponadto system zarządzania kablami ukrywa kable RGB i PWM wentylatorów. Dzięki temu wystarczy podłączyć dwie wtyczki do płyty głównej oszczędzając miejsce i czas podczas montowania.

image

Parametry
Gwarancja producenta 72 miesiące
Typ chłodzenia aktywne
Kompatybilność Intel: 1200 / 115x / 2011-3 / 2066 | AMD: AM4
Poziom hałasu 22,5 dBA
Wymiary 270 x 120 x 38 (chłodnica)
Masa 1191 g
Ilość obr./min. 800-2000 (pompa) | 1000 - 3000 (wentylator VRM)
Natężenie 0,08A
Napięcie 12V
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie