• Armac ARC5/50/SZ Listwa zasilająca 5 gniazd PL 230V 5M z włącznikiem

Symbol: ARC5/50/SZ
Brak towaru
49.99
Wpisz swój e-mail
Wysyłka w ciągu 24 godziny
Cena przesyłki 8.99
Paczkomat Inpost 8.99
Przesyłka kurierska 14
Przesyłka kurierska1 16
Przesyłka kurierska pobraniowa 18
Dostępność 0 szt.

Armac ARC 5 to solidna 5-gniazdowa listwa przedłużająca przeznaczona do użytku w każdym nowoczesnym domu, nie tylko w biurze.

 

Dzięki zastosowaniu specjalnego systemu ochrony przeciwzwarciowej listwa skutecznie zapewnia bezpieczeństwo podłączonym do niej urządzeniom.

 

Wieloletnie doświadczenie polskiego producenta Armac jest dowodem bezpieczeństwa i doskonałej współpracy polskich inżynierów, co sprawia, że ​​jest to bezpieczna inwestycja w ochronę naszych urządzeń.

 

PAKIET OCHRONNY ARMAC ARC 5

 

Armac ARC 5 wyposażony jest w podświetlany dwubiegunowy wyłącznik zasilania, który pozwala w dowolnym momencie odłączyć zasilanie od urządzenia. Podświetlenie informuje o aktywnym zasilaniu urządzenia.

 

Dzięki zastosowaniu automatycznego wyłącznika zwłocznego masz pewność, że w przypadku przekroczenia bezpiecznej wartości prądu znamionowego 10A/2500W (maks.), wyłącznik zabezpieczy Twoje urządzenie i automatycznie odłączy zasilanie.

 

SYSTEM OCHRONY DZIECI

 

Listwa posiada 5 gniazd sieciowych z uziemieniem, które zostały wyposażone w specjalny system Child Protection. Gniazda posiadają rodzaj osłonek, które dbają o bezpieczeństwo dzieci, ponieważ uniemożliwiają dostęp do elementów znajdujących się pod stałym napięciem.

 

PEWNE BEZPIECZEŃSTWO

 

Obudowa listwy Armac ARC 5 wykonana jest z tworzywa sztucznego - samogasnącego. Najnowsze programy produkcyjne polskiego producenta sprawiły, że przedłużacz jest wyjątkowo lekki, a obudowa odporna na uszkodzenia mechaniczne i uderzenia.

 

Korzystając z listew przeciwprzepięciowych ARMAC możesz czuć się bezpiecznie. Produkt posiada 5-letnią gwarancję oraz ubezpieczenie OC.

 

ZAWSZE Z PRZODU

 

Wysokiej jakości materiały oraz idealne spasowanie elementów sprawiają, że urządzenie prezentuje się doskonale. Klasyczny design w połączeniu z możliwością montażu do podłoża sprawia, że ​​listwa jest produktem uniwersalnym o szerokim zastosowaniu.

 

GW. JAKOŚCI - POLSKI PRODUCENT

 

Szyna Armac ARC5 została zaprojektowana zgodnie z uznaną na całym świecie praktyką inżynierską. Produkt posiada certyfikat CE i jest zgodny z dyrektywami Unii Europejskiej.

 

Z powodzeniem zdała egzaminy specjalistyczne i spełniła wszelkie normy jakości i bezpieczeństwa. Poziom wykonania nie ma sobie równych w porównaniu do produktów importowanych

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
Podpis
E-mail
Zadaj pytanie